projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Technologia C2 FineFirma Seiko Epson Corporation wprowadziła nowy panel LCD, który poprawi osiągi oferowanych przez firmę projektorów 3LCD i wielkoekranowych telewizorów projekcyjnych LCD.

W panelach z rodziny „Dream 6” zastosowano technologię HTPS, której podstawą jest nieorganiczna warstwa wyrównująca „Crystal Clear Fine”. Nowe panele zaprojektowano z myślą o systemach telewizyjnych i projektorach kina domowego, które są pełni gotowe na standard HD (true-HD-ready, rozdzielczość 1080p). Panele o przekątnej 0,7” będą dostarczane producentom projektorów na całym świecie jedynie przez firmę Epson.

Wraz ze wzrostem rozdzielczości i jakości obrazu zwiększa się też dostępność odtwarzaczy HD i stacji nadających cyfrowy sygnał o wysokiej rozdzielczości. Pojawia się zapotrzebowanie na produkty, które umożliwiają szybkie i łatwe wyświetlanie w domu obrazów HD. Szczególną zaś popularnością cieszą urządzenia o dużym ekranie, oferującym najmocniejsze wrażenia. Aby sprostać temu popytowi, Epson opracował panele D6. Po raz pierwszy zastosowano w nich opracowaną przez firmę Epson technologię nieorganicznej warstwy wyrównawczej „Crystal Clear Fine (C2 Fine)”. W połączeniu z panelami D6 oferuje ona wysoki kontrast, płynne obrazy i czystą, głęboką czerń. Umożliwia to wyświetlanie materiałów w wysokiej rozdzielczości, z jakością, która przewyższa wszystkie dotychczasowe osiągnięcia.

Charakterystyka techniczna technologii Crystal Clear Fine
C2 Fine to oryginalna technologia HD, opracowana przez firmę Epson. Umożliwia uzyskanie znakomitej jakości obrazów, wyróżniających się wysokim kontrastem i jasnością. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nieorganicznej warstwy wyrównawczej Liquid Crystal i technologii wyrównania pionowego.

Technologia wyrównania pionowego daje wysoki kontrast.
Użycie nieorganicznej warstwy wyrównawczej zmniejsza nierównomierność ukierunkowania ciekłych kryształów, co sprawia, że wyświetlane obrazy są bardziej płynne.
Tryb normalnej czerni w połączeniu z technologią wyrównania pionowego umożliwiają reprodukcję koloru kruczoczarnego.

Specyfikacja techniczna rodziny D6 (technologia Hybrid Driving)
Zamontowanie ulepszonego, poziomego układu sterującego, a także układu kontrolera sterującego LCD na taśmie na panelu pozwala uzyskać następujące korzyści:

  • Ulepszona charakterystyka pisania
    Skuteczniejsze sterowanie znacząco zmniejsza wariancję w charakterystyce nanoszenia pikseli, co umożliwia uzyskanie bardziej płynnych obrazów.
  • Niskie zużycie energii
    System sterujący paneli zużywa mniej energii - około 1/10 w porównaniu do wcześniejszych produktów (np. poprzedniego panelu 1080p firmy Epson)
  • Mniejsza przestrzeń potrzebna dla płytki drukowanej
    Eliminując potrzebę instalacji kontrolerów sterujących LCD na płytce drukowanej, udało się zmniejszyć wymaganą dla niej przestrzeń, co sprawia, że cały zestaw jest bardziej kompaktowy.

 
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.