projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna


 Powierzchnie projekcyjne 

Przy wyborze powierzchni należy wziąć pod uwagę zarówno typ projektora jak i warunki prezentacyjne.
Ekrany Stewarta będą wspaniale współpracowały z każdym typem projektora. Wielkość obrazu oraz jasność projektora powinny być odpowiednio dopasowane do powierzchni ekranu, wtedy możemy uzyskać prawdziwie profesjonalny rezultat. Stewart jest w stanie wykonać ekran o dowolnych parametrach zarówno w zakresie rozmiaru jak i współczynniku odbicia. Wszystkie powierzchnie są dostępne również w wersji z perforacją.

 

Powierzchnie do projekcji przedniej.


GrayHawk RS G3

Stewart GrayHawk G3

Grayhawk RS jest materiałem "szarym", charakteryzującym się niespotykaną dynamiką, zapewniającym żywe kolory, bogactwo detali i niespotykany dotychczas poziom czerni. Grayhawk RS jest najbardziej polecaną powierzchnią (oczywiście do odpowiednich warunków) zarówno przez Joe Kane Production (JKP) jak i Image Science Foundation (ISF) scharakteryzowaną jako "prawdziwa referencyjna powierzchnia dla  projektorów cyfrowych". Obie organizacje są uważane jako opiniotwórcze i jednocześnie najbardziej poważane w świecie, gdzie celem jest osiągnięcie najwyższej możliwej jakości obrazu…

 

współczynnik odbicia: 0.92
kąt widzenia: 128 stopni


G3 oznacza najnowszą, trzecią już generację powierzchni. Pierwotna wersja została ulepszona i specjalnie dostosowana do najnowszych projektorów Full HD. GrayHawk G3 został stworzony z myślą o rozdzielczości 1080p. Posiada doskonała jednorodność na całej powierzchni ekranu.

Cechy materiału:
- minimalna odległość projektora w stosunku do szerokości ekranu 1.4x
- znakomita praca przy świetle dziennym i sztucznym
- dostępny w wersji z perforacją (THX)


FireHawk G3

Stewart FireHawk G3

Powierzchnia FireHawk zwiększa poziom czerni, bogactwo detali oraz nasycenie kolorów, do tego wszystkiego jest to jedyna szara powierzchnia która potrafi zwiększyć jasność obrazu o 40% w stosunku do innych ekranów tego typu dostępnych na rynku. Powierzchnia zwiększa kontrastowość obrazu przy jednoczesnym wysokim współczynniku odbicia.

 

współczynnik odbicia: 1.35
kąt widzenia: 100 stopni


FireHawk G3 to nowa formuła stworzona z myślą o najnowszej generacji projektorach 1080p. Jest to bez watpienia najchętniej kupowana i zarazem najbardziej popularna powierzchnia projekcyjna do kina domowego. Znakomicie poprawia kontrast, dynamikę i nasycenie kolorów.

Cechy materiału:
- minimalna odległość projektora w stosunku do szerokości ekranu 1.6x
- znakomita praca przy świetle dziennym i sztucznym
- dostępny w wersji z perforacją (THX)
- zalecana przy projektorach z montażem sufitowym
- powierzchnia działa na zasadzie kąt padania = kątowi odbicia

FireHawk SST


FireHawk SST

Specjalna wersja powierzchni FireHawk z nieco zmodyfikowaną formułą. Stworzona z myślą o projektorach SXRD / LCOS, opracowana wspólnie z inżynierami z firmy Sony. FireHawk SST jest rekomendowana do wszytskich projektorów kinowych firmy Sony, stanowiąc doskonałe uzupełnienie możliwości i potencjału tkwiącego w tych rzutnikach. Powierzchnia znakomicie poprawia poziom czerni, kontrast, nasycenie, kolory.
Gwarantuje, że obraz zyskuje na ostrości i wyrazistości.

Cechy materiału:
- współczynnik odbicia wynosi 1.1
- minimalna odległość projektora w stosunku do szerokości ekranu 1.4x
- znakomita praca przy świetle dziennym i sztucznym
- dostępny w wersji z perforacją (THX)
- zalecana przy projektorach z montażem sufitowym


Studiotek 130 G3

Materiał jest o 30% jaśniejszy niż standardowa powierzchnia typu Matt White. Powstawała pod ścisłym nadzorem Joe Kane`a, a następnie otrzymała certyfikat organizacji ISF. Powierzchnia doskonale nadaje się do współpracy zarówno z projektorami CRT, DLP, LCD jak i D-ILA.

 

współczynnik odbicia: 1.3
kąt widzenia: 160 stopni

Najnowsza wersja G3 została udoskonalona o możliwość pełnego wykorzystania potencjału jaki płynie z zastosowania projektorów o wysokiej rozdzielczości. Nowa formuła ekranu pozwala jeszcze lepiej wychwycić subtelne szczegóły i detale w wyświetlanym obrazie. Posiada genialną dynamikę i ekspresję. Jest to prawdopodobnie najlepsza na świecie powierzchnia do projektorów kinowych pracujących w idalnych warunkach zaciemnienia. Jeśli dysponujesz wydzielonym pomieszczeniem kinowym i posiadasz pełną kontrolę nad światłem- ta powierzchnia została stworzona dla Ciebie.

Cechy materiału:
- minimalna odległość projektora w stosunku do szerokości ekranu 1.3x
- zalecane pełne zaciemnienie
- dostępny w wersji z perforacją (THX)
- powierzchnia referencyjna, zalecana przez wszystkie liczące się oraganizacje video (ISF, THX, CEDIA)

Ultramatte 150


Powierzchnia łączy w sobie jakość Studioteka 130 i wysoką jasność Videomatte 200. Materiał jest o ponad 50% jaśniejszy niż standardowy Matt White. Powierzchnia ta jest najczęściej spotykana w komercyjnych kinach!

 

współczynnik odbicia: 1.5
kąt widzenia: 140 stopni


Videomatte 200Specjalnie skonstruowana powierzchnia do współpracy z projektorami CRT i projektorami filmowymi. Materiał jest o 80% jaśniejszy od typowej powierzchni Matt White, o dużych właściwościach odbijających. Idealne rozwiązanie do projektorów o niedużej mocy, gdzie pożądana jest duża przekątna obrazu.

 

współczynnik odbicia: 1.8
kąt widzenia: 120 stopni


Ultramatte 200Powierzchnia jest o 100% jaśniejsza niż typowa powierzchnia Matt White. Doskonale współpracuje z projektorami filmowymi, CRT oraz LCD. Doskonały wybór do ekranów o dużej przekątnej.

 

współczynnik odbicia: 2.0
kąt widzenia: 120 stopni
kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.