projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna


 Lutron - baza wiedzyFirma Lutron została założona przez Joela i Ruth Spira w roku 1961. Pierwszym produktem opracowanym przez firmę był ściemniacz, który w odróżnieni od masywnych rozwiązań spotykanych w tamtych czasach był nowoczesny i posiadał atrakcyjny wygląd. Chociaż od momentu założenia firmy Lutron upłynęło sporo czasu, firma nadal stara się posiadać charakter niewielkiej firmy znajdującej się blisko swojego klienta.
Na co dzień Lutron kieruje się pięcioma głównymi zasadami:
- dbamy o naszego klienta
- dbamy o naszą firmę
- dbamy o naszych pracowników
- kontynuujemy innowacje i wysoki standard jakości
- zawsze dostarczamy wysoką wartość

Dziś, po 45 latach Lutron jest w dalszym ciągu oddany pracą nad sterowaniem oświetlenia. Koncentrując się na innowacyjności produktów, technologii, jakości i dbałości o klienta. Urządzenia firmy Lutron dostępne są na całym świecie. Oferta obejmuje ponad 10 000 różnych produktów i jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta, niezależnie czy będzie to klient komercyjny czy indywidualny. Pewne jest, że Lutron poradzi sobie z wysterowaniem każdego źródła światła.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu, chcącym poprawić wygląd lub atmosferę panującą w pomieszczeniach, czy zarządzającym dużymi obiektami zmierzającym do poprawy wydajności zatrudnionych pracowników, zwiększenia komfortu ich pracy, czy też po prostu szukasz oszczędności – Lutron zaoferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, który spełni, a nierzadko przekroczy, twoje oczekiwania pozostając cały czas w zasięgu twoich możliwości finansowych.
kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.