» produkty » Systemy montażu i ukrywania » chowanie telewizora w meblu
 Future Automation PL/PLS
Mechanizm ukrywania telewizora plazmowego Future Automation PL cechuje się najwyższą jakością wykonania i idealnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika - system wykonywany jest ręcznie, z uwzględnieniem parametrów telewizora klienta. Future Automation PL to dyskretny i wyrafinowany sposób na ukrycie telewizora plazmowego.

Ceny systemu PL/PLS zaczynają się od ok. 19,4 tyś. zł brutto.


System Future Automation PL to mechanizm chowania telewizora plazmowego w meblu. Pokrywa mebla, pod którą schowany jest telewizor, podczas wysuwania telewizora jest ukrywana w środku mebla - dzięki temu jest niewidoczna podczas seansu. Mechanizm sterowany jest za pomocą pilota dostarczonego w komplecie, możliwe jest również podłączenie do popularnych systemów sterowania. System ukrywania telewizora plazmowego w meblu PL znajdzie zastosowanie jako, na przykład, mechanizm chowający telewizor w drewnianej części łóżka znajdującej się "w nogach". Oprócz standardowej wersji PL, dostępny jest również system PLS z możliwością pełnego obrotu ekranu w poziomie.

 
NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Funkcjonalność

  • najwyższa jakość ręcznie składanego systemu
  • cichy system napędu
  • dopasowanie mechanizmu do wymiarów telewizora

Sterowanie

  • w zestawie pilot zdalnego sterowania (infrared)
  • możliwość nauczenia się kodów IR z dowolnego pilota
  • możliwość sterowania modułem za pomocą popularnych systemów sterowania
 

 
DANE TECHNICZNE - model PL
Rozmiar telewizora 26-50"
Max. waga telewizora 50 kg
Max. głębokość ekranu 155 mm
Szczegółowa specyfikacja
 

 
DANE TECHNICZNE - model PLS
Rozmiar telewizora 26-50"
Max. waga telewizora 50 kg
Max. głębokość ekranu 140 mm
Szczegółowa specyfikacja
 


Ceny systemu PL/PLS zaczynają się od ok. 19,4 tyś. zł brutto i różnią się w zależności od modelu.


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.