» produkty » Systemy montażu i ukrywania » chowanie telewizora za panelem
 chowanie telewizora za panelemFuture Automation PIC
Elektrycznie sterowany panel zakrywający telewizor zamontowany na ścianie. Panel umożliwia ukrycie telewizora o rozmiarach do 50 cali. Idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy chcemy ukryć telewizor, ale po jego bokach nie ma miejsca na rozsuwane panele. Panel może być również wykorzystany do zasłonięcia innych elementów schowanych w ścianie lub zabudowie, takich jak np. sejf lub sprzęt hi-fi.

Ceny systemu PIC zaczynają się od ok. 8,4 tyś. zł brutto.Future Automation PIC-H
Elektrycznie sterowany panel zakrywający telewizor zamontowany na ścianie. Panel umożliwia ukrycie telewizora o rozmiarach do 65 cali. To "większy" brat modelu PIC, który przeznaczony jest do zakrycia telewizorów do 50 cali. Dzięki zastosowaniu mechanizmu przesuwanego panela, telewizor pozostanie niewidoczny, gdy nie jest używany.

Ceny systemu PIC-H zaczynają się od ok. 12,1 tyś. zł brutto.Future Automation PIC-SIDE
Elektrycznie sterowany panel zakrywający telewizor zamontowany na ścianie. Panel umożliwia ukrycie telewizora o rozmiarach do 50 cali. Panel przesuwany jest w bok. Może być również wykorzystany do zasłonięcia innych elementów schowanych w ścianie lub zabudowie, takich jak np. sejf lub sprzęt hi-fi.

Ceny systemu PIC-SIDE zaczynają się od ok. 19,4 tyś. zł brutto.Future Automation PIC-SPLIT
Elektrycznie rozsuwane panele zakrywające telewizor zamontowany na ścianie. Panele umożliwiają ukrycie telewizorów o rozmiarach do 65 cali. Mechanizm pozwala zasłonić telewizor w salonie, sypialni czy też biurze za obrazem, dzięki czemu pozostaje niewidoczny. Idealny do miejsc, w których widok telewizora kłóci się z wystrojem wnętrza lub po prostu rozprasza uwagę.

Ceny systemu PIC-SPLIT zaczynają się od ok. 19,4 tyś. zł brutto.Future Automation SPS
Elektrycznie sterowany mechanizm z panelem przesuwnym i wyjezdnym telewizorem dla ekranów o rozmiarach od 26 do 50 cali lub od 50 do 65 cali. Jest to flagowy produkt Future Automation w tej grupie, umożliwiający całkowite ukrycie telewizora. SPS to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

Ceny systemu SPS zaczynają się od ok. 37,8 tyś. zł brutto.Future Automation SPS/QA
Mechanizm z panelem przesuwnym i wyjezdnym oraz obrotowym telewizorem (uchwyt QA) dla ekranów o rozmiarach od 32 do 50 cali. To połączenie umożliwia całkowite ukrycie telewizora, a następnie jego wysuniecie i obrócenie o 45 stopni w lewo lub prawo.

Ceny systemu SPS/QA zaczynają się od ok. 62,3 tyś. zł brutto..: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.