» produkty » Systemy montażu i ukrywania » chowanie telewizora za panelem
 Future Automation PIC-SIDE
Elektrycznie sterowany panel zakrywający telewizor zamontowany na ścianie. Panel umożliwia ukrycie telewizora o rozmiarach do 50 cali. Panel przesuwany jest w bok. Może być również wykorzystany do zasłonięcia innych elementów schowanych w ścianie lub zabudowie, takich jak np. sejf lub sprzęt hi-fi.

Ceny systemu PIC-SIDE zaczynają się od ok. 19,4 tyś. zł brutto.


Mechanizm składa się z jednego panelu, który przesuwa się w bok zakrywając lub odkrywając telewizor zainstalowany na ścianie. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, gdy nie korzystamy z telewizora, może on pozostać w ukryciu, a nasz salon może zdobić piękny obraz bądź zdjęcie. Na czas seansu panel odsłoni telewizor i w pełni można będzie korzystać z jego funkcjonalności. Mechanizmy Future Automation charakteryzują się niezawodnością, dzięki czemu nie musimy się martwić o ich działanie po dłuższym czasie.

 
NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Funkcjonalność

  • cichy system napędu
  • modułowa forma upraszczająca instalację

Opcje

  • wersja do zastosowań "morskich" (np. na jachtach)

Sterowanie

  • w zestawie pilot zdalnego sterowania (infrared)
  • możliwość nauczenia się kodów IR z dowolnego pilota
  • możliwość sterowania modułem poprzez styki bezpotencjałowe, wykorzystując do tego celu popularne systemy sterowania
 


 

Ceny systemu PIC-SIDE zaczynają się od ok. 19,4 tyś. zł brutto i różnią się w zależności od modelu.


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.