projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna


» produkty » Systemy montażu i ukrywania » chowanie telewizora w suficie
 chowanie telewizora w suficieFuture Automation CH
Elektrycznie regulowany uchwyt sufitowy do telewizorów i monitorów. Pozwala schować telewizor w suficie. Uchwyt umożliwia montaż TV o rozmiarach do 32, 42, 50 oraz 65 cali. Dzięki elektrycznemu wieszakowi możemy ukryć telewizor w salonie lub biurze, montując go pod sufitem. Idealny do miejsc w których chcemy aby telewizor pozostawał niewidoczny dla gości.
cena: kontaktFuture Automation CHS
Elektrycznie otwierany i obracany uchwyt sufitowy do telewizorów. Pozwala na montaż telewizorów o rozmiarach do 32, 42 i 50 cali.
cena: kontaktFuture Automation MLI
Mechanizm windy z mechaniczną klapą dla telewizorów o przekątnej od 50 do 65 cali.
cena: kontaktFuture Automation PLI
Mechanizm windy z mechaniczną klapą dla telewizorów o przekątnej od 26 do 50 cali.
cena: kontaktkino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.