» produkty » Systemy montażu i ukrywania » chowanie telewizora w suficie
 chowanie telewizora w suficieFuture Automation CH
Elektrycznie regulowany uchwyt sufitowy do telewizorów i monitorów. Pozwala schować telewizor w suficie. Uchwyt umożliwia montaż TV o rozmiarach do 32, 42, 50 oraz 65 cali. Dzięki elektrycznemu wieszakowi możemy ukryć telewizor w salonie lub biurze, montując go pod sufitem. Idealny do miejsc w których chcemy aby telewizor pozostawał niewidoczny dla gości.

Ceny systemu CH zaczynają się od ok. 31,7 tyś. zł brutto.Future Automation CHS
Elektrycznie otwierany i obracany uchwyt sufitowy do telewizorów. Pozwala na montaż telewizorów o rozmiarach do 32, 42 i 50 cali.

Ceny systemu CHS zaczynają się od ok. 50 tyś. zł brutto.Future Automation MLI
Mechanizm windy z mechaniczną klapą dla telewizorów o przekątnej od 50 do 65 cali.

Ceny systemu MLI zaczynają się od ok. 28 tyś. zł brutto.Future Automation PLI
Mechanizm windy z mechaniczną klapą dla telewizorów o przekątnej od 26 do 50 cali.

Ceny systemu CH zaczynają się od ok. 20,6 tyś. zł brutto..: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.