» produkty » Systemy montażu i ukrywania » chowanie telewizora w meblu
 chowanie telewizora w mebluFuture Automation AL
Systemy chowania telewizora w meblu z serii AL cechują się niemal bezgłośną pracą, współgrającą z doskonałym wykorzystaniem przestrzeni. Trzy dostępne rozmiary mechanizmu - AL675 oraz AL965 - pozwalają dobrać system ukrywania do indywidualnych potrzeb.

Ceny systemu AL zaczynają się od ok. 9,6 tyś. zł brutto.Future Automation PL/PLS
Mechanizm ukrywania telewizora plazmowego Future Automation PL cechuje się najwyższą jakością wykonania i idealnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika - system wykonywany jest ręcznie, z uwzględnieniem parametrów telewizora klienta. Future Automation PL to dyskretny i wyrafinowany sposób na ukrycie telewizora plazmowego.

Ceny systemu PL/PLS zaczynają się od ok. 19,4 tyś. zł brutto.Future Automation UBL
Innowacyjny system ukrywania telewizora pod łóżkiem. Future Automation UBL pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń i doświadczyć najwyższego standardu w dziedzinie ukrywania telewizorów. Niecodzienne rozwiązanie dla wymagających.

Ceny systemu UBL zaczynają się od ok. 68,4 tyś. zł brutto..: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.