projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna


» promocje » Promocje
 Jednorazowa oferta - projektor JVC + ekran ADEO
klasa podstawowa
Wyjątkowa oferta
Projektor JVC DLA-X30 Biały
Ekran elektryczny ADEO Tensio Elegance 300
obszar roboczy 251x141
powierzchnia Vision White Be
Zestaw taniej o 3 000 zł


Super okazja dla miłośników kina

Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem projektora i ekranu wysokiej klasy, a wstrzymywałeś się ze względu na cenę – być może to jest okazja dla Ciebie.

Do zaoferowania mamy zestaw: projektor JVC DLA-X30 + wysokiej klasy Ekran Adeo Tensio Elegance 300.

Wysokiej klasy Ekran Adeo Tensio Elegance 300 wraz z białym projektorem JVC DLA-X30 w cenie 15 688 zł.

Cena sugerowana zestawu: 18 689 zł.
Cena sugerowana projektora: 13 999 zł.
Cena sugerowana ekranu: 4 690 zł.


Oszczędzasz 3 000 zł, czyli 16%!

Oferta jednorazowa – na konkretne urządzenia.
Konfiguracja systemu u klienta, gdzie realizowaliśmy projekt uległa zmianie. W ten sposób, nowy, nigdy nie używany ekran wraz z projektorem może pojawić się w Twoim domu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Informacja na temat urządzeń

Ekran Adeo Tensio Elegance to najwyższy model w ofercie producenta.
Linia ekranów projekcyjnych przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, dedykowana dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferenyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Ekrany z napinaczami świadczą o wysiłku jaki Adeo Screen wkłada w rozwój nowych, innowacyjnych produktów. Nowa strategia marketingowa firmy przewiduje rozszerzanie asortymentu o nowe modele - produkty klasy premium, dostosowane do oczekiwań rynku, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej wymagających użytkowników.

Najczęstszym problemem, jaki muszą uwzględniać producenci ekranów jest aspekt płaskości powierzchni projekcyjnej. Jednym z najważniejszych czynników, wpływajacych na jakość ekranów projekcyjnych są fałdy i zmarszczenia. Ekrany z napinaczami rozwiązują ten problem za pomocą innowacyjnych i oryginalnych systemów, opracowanych i opatentowanych przez pracowników działu badań i rozwoju Adeo Screen. System Tensio Classic to wyprofilowana powierzchnia projekcyjna napięta eleastycznymi linkami. Systemy zapewnia idealnie gładką powierzchnię projekcyjną, nawet w przypadku ekranów z wysokim, dodatkowym czarnym pasem na górze ekranu.

Linia Elegance posiada subtelne, zaokrąglone zakończenia kasety, podnosząc tym samym estetykę produktu.
Kasety wykonane są w całości z aluminium.

Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw montażowy, przewodowe sterowanie naścienne oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.

ekran Adeo Tensio Elegance

Parametry techniczne ekranu:
Ekran ADEO Elegance Tensio CLASSIC 16:9 300x171

obszar roboczy 251x141
powierzchnia Vision White Be
top całkowity 20cm

Ekran posiada system napinaczy, których zadaniem jest napięcie powierzchni projekcyjnej. W ten sposób ekran pozbawiony jest "falowań" i "zagięć" typowych dla ekranów klasy podstawowej. Rozwiązania stosowane w modelu Tensio Elegance spotykamy tylko w profesjonalnych i najlepszych ekranach elektrycznie rozwijanych.


Projektor DLA-X30 jest projektorem przeznaczonym do kina domowego. Umożliwia projekcję na wielkim ekranie zarówno tradycyjnego obrazu z telewizji, konsoli, DVD czy też Blu-ray jak i trójwymiarowego obrazu 3D. Dotychczas aby cieszyć się obrazem 3D należało specjalnie dokupić zestaw umożliwiający projekcję przestrzenną. Elementami niezbędnymi do projekcji 3D są : emiter sygnału podłączany do projektora oraz okulary aktywne.

Projektor JVC DLA-X30 posiada możliwość konwersji tradycyjnego obrazu 2D na obraz 3D. W ten sposób możesz od nowa oglądnąć swoją kolekcję ulubionych filmów w nowym wymiarze.

 

 

Projektor JVC DLA-X30 zdobył wyróżnienie "Najwyższa rekomendacja" brytyjskiego forum AVForums.

 

 

 

Najwyższa ocena 5/5 dla projektora JVC DLA-X30. Magazyn brytyjski What Hi-Fi Sound and Vision przyznał maksymalną notę modelowi X30.


 

 

 

Dowiedz się więcej o nowej serii rzutników JVC - projektory 3D JVC
Nagroda - najwyższa rekomendacja - dla projektora JVC DLA-X30 AVForums
 


cena netto: 12 754,47 PLN, cena brutto: 15 688,00 PLNkino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.