projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

» promocje » Promocje
 Znakomite projektory Sim2 w okazyjnych cenach.
klasa średnia
Specjalna akcja promocyjna na 2 popularne projektory. Oba projektory mogą stanowić solidne podstawy dla każdej szanującej się instalacji systemu kina domowego.

projektor video

Sim2 D10 – cena 9 500 zł netto
Cena specjalna – 8 075 zł netto
Rabat na poziomie 15%.

Projektor o niesłychanych możliwościach w zakresie wyświetlania jasnego obrazu. Potrafi radzić sobie nawet w pomieszczeniach bez możliwości pełnego zaciemnienia. Doskonale współpracuje z dużymi ekranami o szerokości dochodzącej nawet do 350 cm. W podobnej cenie nie ma projektora kinowego, który byłby w stanie rywalizować podczas projekcji na tak dużych ekranach. Obraz krystalicznie czysty, ostry niczym brzytwa i do tego wypełniony szczegółami.

"Dotychczas jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na projektorze Sim2. Tym razem było podobnie.
Byliśmy zdumieni widząc, jak dobrze może wyglądać obraz 720p wydobywający się z obiektywu modelu D10. Podczas trudnych testów  przy pomocy oprogramowania Displaymate, a także pracy z różnymi materiałami pochodzącymi z odtwarzacza DVD, Blu-ray, a także gier VIDEO – obraz wyglądał za każdym razem znakomicie."
Cnet 

"Najbardziej imponującym atutem projektora Sim2 D10 jest jego zdolność wyświetlania prawidłowych kolorów.
System Brillant Color jest gwarantem, że D10 generuje znakomicie żywe, solidne i co najważniejsze naturalne kolory – co jest niesamowite, zważywszy że mowa o projektorze w cenie poniżej 12 tys. złotych."

Najlepszy zakup zdaniem What Video

"A teraz chyba najbardziej istotna właściwość D10, wyświetlany obraz jest pozbawiony niektórych dolegliwości charakterystycznych dla technologii DLP. Jeśli do tego wszystkiego wspomnimy o wysokiej jasności i relatywnie niskiej cenie - w rezultacie otrzymujemy najlepszy projektor DarkChip2 jaki kiedykolwiek widzieliśmy."
Trusted Review

Sim2 D35Zobacz szczegóły projektora

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rzutnik video

Sim2 HT305E – cena 22 950 zł netto

Cena specjalna – 17 950 zł netto
Rabat na poziomie 22%.

Taka okazja już się może nie powtórzyć. Projektor Sim2 HT305E jest uważany obok Yamachy DPX1300 (cena: 38 000 zł) za najlepszy projektor HD Ready. Najwyższej klasy optyka wykonana według zaleceń Sim2 przez Fujinon. Obraz przypomina najlepsze projektory CRT cenione za swój analogowy charakter. Dzięki temu oglądanie sprawia przyjemność, a wielogodzinne seanse nigdy się nie dłużą. Nie ma mowy o zmęczeniu wzroku. Bardzo wysoki kontrast i znakomita czerń sprawiają, że widzimy na ekranie więcej szczegółów niż na konkurencyjnych urządzeniach. Optyka o wąskiej ogniskowej świadczy o wysokiej klasie modelu.

Sim2 D35Zobacz szczegóły projektora

Uwaga: oferta ważna do 8.10.08 lub do wyczerpania zapasów.


 


cena: kontaktsim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.