projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» promocje » Promocje
 Wymień swój stary projektor na SIM2!
klasa high-end
Nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego projektora?
Chciałbyś zamienić na nowy, ale nie wiesz co zrobić ze swoim starym projektorem? Uruchamiamy specjalną akcję promocyjną - "wymień swój stary projektor na nowy Sim2". Oddaj nam swój stary projektor, a otrzymasz atrakcyjną ofertę na nowe projektory Sim2. Oferta skierowana dla najbardziej wymagających miłośników kina. Poznaj szczegóły akcji promocyjnej...


Promocja zakończona
 
Jeśli Twój obecny projektor nie odtwarza filmów 3D, lub jakość obrazu Cię nie zadowala.
Brakuje mu funkcji dostępnych w nowoczesnych projektorach?
Marzysz aby wymienić go na nowy, ale zawsze coś Cię powstrzymywało?
A może myślałeś, że póki stary rzutnik działa to jeszcze na jakiś czas masz spokój i zaczekasz aż stary projektor odmówi Ci posłuszeństwa? A może po prostu nie wiedziałeś co z nim zrobić?
 
Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi - "tak właśnie jest", może to najlepszy moment aby to zmienić?
Wymień swój przestarzały lub niższej klasy projektor, na całkiem nowy, supernowoczesny projektor SIM2.
 
Tylko do 28 lutego 2013, jeżeli oddasz nam swój stary projektor, dostaniesz od nas specjalną ofertę na nowiutki projektor Sim2! Jak to działa? Zgłaszasz nam (telefonicznie bądź mailem) jaki projektor posiadasz (producent i model) oraz orientacyjną datę zakupu starego projektora, a my przedstawiamy Ci specjalną ofertę na wybrany przez ciebie model projektora SIM2, spośród czterech biorących udział w promocji.
 
W akcji promocyjnej dostępne są modele: Sim2 NERO 3D-1, Sim2 NERO 3D-2, Sim2 M.150 oraz Sim2 LUMIS 3D-S.
 
Jakie projektory możemy ci zaoferować?

Model NERO 3D-1 to projektor 3D otwierający ofertę włoskiego producenta. Doskonały projektor video do niedużych pomieszczeń kinowych, bądź instalacji w salonie. Doskonała alternatywa dla osób zastanawiających się nad zakupem najwyższego modelu JVC DLA-X95R, którzy są skłonni dołożyć nieco więcej w zamian za wyższą jakość obrazu. Znakomity kontrast ANSI sprawia, że NERO  3D-1 dysponuje dynamicznym obrazem o znakomitej głębi i przestrzenności – której nie spotkamy w prostszych konstrukcjach JVC, czy też SONY.
Optymalna jakość przy ekranach kinowych dochodzących do szerokości 270 cm (3D optymalne do 220 cm).
Wysokiej jakości obraz 3D, który bije na głowę projektory klasy niższej. Najprostszy projektor oferujący wysoką jakość projekcji 2D i 3D.
Okolice cenowe: 60 000 zł*

CEPro.com„W ciągu kilku ostatnich lat Sim2 włożyło niesamowitą ilość pracy w rozwój i badania ich produktów i możliwe, że najlepszym przykładem wysiłków firmy, aby opracować przełomowe produkty jest projektor Nero 3D. Z ceną stanowiącą ledwie połowę wartości jego większego brata Sim2 Lumis, Nero pokazuje, że jakością obrazu rywalizować może z 3-chipowymi projektorami DLP.” [Czytaj więcej...]

Model Sim2 NERO 3D-2 to bardziej zaawansowana odmiana wersji 3D-1. W stosunku do swojego młodszego brata zbudowany jest na bazie lepszej jakości i zarazem droższych komponentów. Posiada bardziej wyrafinowany układ optyczny. Wewnątrz projektora znajduje się również mechanizm DynamicBlack spotykany w referencyjnym modelu Lumis 3D-S potrafiący ponad 3 krotnie zwiększyć parametr kontrastu On/Off w stosunku do modelu NERO 3D-1.
Projektor z racji na wyższą moc i wydajność, oferuje lepszą jakość obrazu 3D niż wersja 3D-1. Jest to najchętniej kupowany model z serii NERO.
Rzutnik nadaje się do pracy z ekranami dochodzącymi do 300 cm w podstawie (3D optymalne do 240 cm).
Okolice cenowe: 95 000 zł*

"Nawet przed kalibracją jakość obrazu projektora 3D Sim2 NERO 3D-2 jest bardzo dobra. Po przeprowadzeniu kalibracji jest po prostu wspaniała! Naprawdę, nie ma na co narzekać – kolory są dynamiczne, odwzorowanie ruchu naturalne, a odcienie twarzy tak realistyczne, jak tylko się da. Projektor do kina domowego Sim2 NERO 3D-2 nie ma żadnych problemów z ciemnymi detalami cieni – wyglądają imponująco!" [Czytaj więcej...]

Projektor 3D LED Sim2 „Mico” M.150 to obecnie najbardziej gorący produkt w ofercie Sim2. Projektor wykorzystujący diody LED zamiast tradycyjnej lampy, dzięki czemu koszty użytkowania spadają do minimum. Żywotność LED określana jest na 30 000h, zatem projektor może być wykorzystywany do codziennego oglądania telewizji. To pierwszy na świecie projektor 3D LED i do tego z najkrótszym na świecie czasem „blanking time” – przenikania obrazu przeznaczonego z jednego oka do drugiego. Dzięki temu obraz 3D jest pozbawiony większości problemów i bolączek tańszych urządzeń. Jakość  i komfort użytkowania podczas seansu 3D jest niemal tak wysoki jak w 2D. Jedyny tego typu projektor na świecie.
Rzutnik najlepiej współpracuje z ekranami dochodzącymi do 250 cm w podstawie (3D optymalne do 210 cm).
Okolice cenowe: 105 000 zł*

"Sim2 spełnił oczekiwania stawiane przed rzutnikiem LED M.150 i wyprodukował projektor doskonały, który rzuca na kolana jakością projekcji 2D i 3D, jak i nienaganną stylistyką. Bez cienia wątpliwości przyznajemy mu status referencyjny - Sim2 M.150 jest przykładem tego, jaki powinien być projektor LED 3D, którego przeznaczeniem jest profesjonalne kino w domu." [Czytaj więcej...]


 

Projektor kinowy Sim2 LUMIS 3D-S to „Rolls-Royce w cenie Mercedesa”. Najlepszy projektor do kina domowego 2D i 3D jaki możemy spotkać. Pomimo swojej wysokiej ceny, to nadal jeden z tańszych projektorów w swojej klasie High End - jeśli porównamy do podobnych konstrukcji z oferty konkurencji. Rewelacyjna ostrość, dynamika, głębia i jasność sprawiają, że trudno się w tym projektorze nie zakochać. Jest to również jedyny w ofercie Sim2 projektor wyposażony w technologię Triple Flash – stosowaną w kinach komercyjnych 3D. Oferuje najlepszą możliwą na dzień dzisiejszy jakością obrazu 3D. Rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników, bądź właścicieli ekranów o szerokości przekraczającej 300cm. Jako jeden z nielicznych projektorów kinowych zapewnia komfortową jakość projekcji 3D na ekranie o szerokości nawet 280 cm.
Okolice cenowe: ponad 220 000 zł…*

"Sim2 Lumis 3D-S oczarował nas najlepszymi obrazami 3D, jakie widzieliśmy kiedykolwiek na pojedynczym projektorze. Obrazy 3D miały wystarczająco mocną jasność, jednocześnie zachowując doskonałe kolory i skalę szarości. Co najważniejsze, pozbawione były przenikania, nawet na filmach, dla których niechciany efekt był plagą. Oglądanie filmów 3D na dużym ekranie było naprawdę niesamowitym doświadczeniem - wyeliminowanie najczęstszych problemów zlikwidowało barierę między widzami a projekcją 3D. Bez żadnych wątpliwości można powiedzieć, że Sim2 Lumis 3D-S to nowy wzór do naśladowania dla konsumenckich projektorów - poprzeczka została zawieszona wysoko" [Czytaj więcej...]

 

 

*cena może się różnić w zależności od wersji optyki. Cena nie zawiera zestawu 3D składającego się z emitera 3D i 4 par okularów 3D.


 

Promocja zakończona
cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Sim2 M.150
Sim2 NERO 3D-1
Sim2 NERO 3D-2
Sim2 Lumis 3D-S


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.