projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» promocje » Promocje
 Dobry projektor w rozsądnych pieniądzach – super cena na projektor 3D SONY VPL-VW95ES
klasa średnia
Dobra informacja dla osób zastanawiających się nad zakupem nowego projektora 2D/3D. Urządzenie, które znacznie przekracza swoimi możliwościami projektory z klasy podstawowej a jeszcze w kwocie, która dla wielu użytkowników jest bardzo dostępna. Projektor SONY VPL-VW95ES teraz ponad 4500 zł taniej! Już za 20 490 zł projektor o doskonałych parametrach, znakomicie wyposażony, wykonany z dobrej klasy komponentów i do tego z zestawem okularów 3D.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Projektor 3D VPL-VW95ES to obecnie "środek" oferty japońskiego producenta. Ofertę otwiera model podstawowy SONY VPL-HW50ES, następny w hierarchii jest VPL-VW9ES, zaś na samym szczycie projektor 4K SONY VPL-VW1000ES. Poza znacznie lepszej jakości komponentami, w stosunku do młodszego brata VPL-HW50ES, 95-tka oferuje bardziej wyrafinowany i obfitszy w szczegóły obraz. Lepszej jakości układ optyczny jest nie tylko w stanie wyświetlić więcej subtelnych detali, ale również dysponuje lepszą czernią i kontrastem. Rzutnik doskonale sprawdza się w pomieszczeniach z bardzo dobrym zaciemnieniem.

O wysokiej jakości urządzenia świadczą liczne nagrody i wyróżnienia w prasie branżowej:

 

Home Theater Magazine - "Super Wybór":
„Jednym z najmocniejszych argumentów przemawiającym na korzyść projektora SONY jest rozdzielczość obrazu ruchomego. Używając wielu materiałów oraz plansz testowych uzmysłowiłem sobie, jak świetny jest VPL-VW95ES w tej kwestii. Fałszywe kontury pojawiające się podczas projekcji materiałów ruchomych na projektorach JVC były zupełnie niewidoczne na SONY VW95ES. Rozdzielczość obrazu ruchomego była znacznie wyższa niż na urządzeniach kinowych JVC.”
„Nie jestem wielkim fanem projekcji 3D – po prostu mnie to nie wciąga – jednak to co zobaczyłem na SONY zasługuje na szacunek.”

 

 

AVForums:
Znakomity! Moglibyśmy użyć w tym miejscu wszystkich możliwych wyrazów i zwrotów wychwalających jakość obrazu podczas projekcji 2D. Projektor Sony VPL-VW95ES wyświetla obraz który niemal dotyka referencyjnego poziomu. Poziom czerni oraz zakres dynamiki, jakim dysponuje projektor jest imponujący. W naszym pomieszczeniu testowym, który należy do doskonale zaciemnionych, bez jakiegokolwiek światła z zewnątrz – zostaliśmy dosłownie wgnieceni w fotel widząc tak doskonały obraz!


2 pary okularów 3D na wyposażeniu!

Osoby zainteresowane - prosimy o kontakt.

Więcej informacji na temat projektora Sony VPL_VW95ES


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


     
prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.