» produkty » Odtwarzacze Blu-ray
 Odtwarzacze Blu-rayklasa podstawowa

Odtwarzacze które pomimo swojej stosunkowo niskiej ceny można zastosować w przyzwoitym systemie kina domowego. Wyposażone są w mniej zaawansowane układy zarówno w torze wizyjnym jak i audio, a już niektóre posiadają komplet gniazd wyjściowych. 

klasa średnia

Charakteryzuje je doskonały stosunek jakości do ceny. Są znacznie lepiej wyposażone od typowych odtwarzaczy spotykanych na sklepowych półkach i o niebo lepsze efekty udaje się dzięki nim uzyskać.  Dobra jakość obrazu uzyskiwana z tych odtwarzaczy często okupiona jest gorszym torem audio.

klasa wyższa

Odtwarzacze z tej półki z reguły wygrywają wszelkie zestawienia i testy. Są przeznaczone dla tych którzy bardzo duży nacisk kładą na jakość i są skłonni za nią zapłacić. Wykorzystują bardzo wydajne przetworniki i układy poprawiające jakość obrazu. Zdarzają im się jedynie drobne potknięcia, które większość użytkowników jest w stanie im wybaczyć.

klasa high-end

Są to odtwarzacze uważane powszechnie za referencyjne. Posiadają najbardziej wydajne układy cyfrowe. Obraz pochodzący z odtwarzaczy należących do tej klasy jest pozbawiony niedociągnięć które spotykane są nawet w klasie wyższej. Producenci wyposażają je we wszystkie najlepsze komponenty i rozwiązania obecne na rynku.

  

 
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.