projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Odtwarzacze Blu-ray » klasa średnia
 Marantz UD7006
klasa średnia
Świetny odtwarzacz Blu-ray 3D z certyfikatem DLNA - oznacza to, że możliwy jest streaming multimediów w domowej sieci lokalnej. Odtwarzacz Marantz UD7006 to wysokiej jakości uniwersalny odtwarzacz multimedialny, oferujący dekodowanie Dolby TrueHD i DTS HD, sieciową transmisję danych i obsługę dźwięku 7.1-kanałowego.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Marantz UD7006 to doskonały odtwarzacz Blu-ray 3D, łączący dźwięk przestrzenny HD z obrazem 3D. Ale to nie wszystko. Ten wszechstronny odtwarzacz oferuje certyfikację DLNA 1.5, co oznacza, że możliwy jest streaming dźwięku oraz plików wideo, przechowywanych w Twojej domowej sieci. Ponadto, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku, odtwarzacz Marantz UD7006 zawiera specjalny dekoder formatów dźwiękowych HD a także wykorzystuje 32-bitowy przetwornik C/A z 7.1-kanałowym wyjściem analogowym. Wyposażony w selekcjonowane komponenty, UD7006 odtworzy nawet wysokiej rozdzielczości płyty SACD za pośrednictwem szybkiego mechanizmu ładowania, natomiast wykorzystywany w tym urządzeniu standard DVD nada jakość odtwarzanym płytom DVD – m.in. dzięki przetwarzaniu wideo przez procesor Anchor Bay ABT 2015VRS ™, którego wyjścia skalowane są do 1080p ze standardowego materiału, poprzez port HDMI. Jednak jak przy wszystkich odtwarzaczach Marantz, najważniejsza jest jakość dźwięku, a do jej zapewnienia użyto w odtwarzaczu Blu-ray Marantz UD7006 trybu Pure Direct.

Specyfikacja techniczna

- odtwarzanie płyt Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SA-CD i CD
- MP3, WMA, DivX HD, AVCHD i JPEG HD
- BD-Live
- HDMI 1.4a, 3D ready
- sieciowa transmisja danych audio i wideo
- dostęp do YouTube
- technologia Dolby True HD i dekodowanie DTS-HD
- Deep Color™
- wysoka jakość skalowania do 1080p za pomocą Anchor Bay ABT2015
- 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy z wyjściem analogowym audio 7.1ch
- USB
- RS232C
- pilot
- dostępny w kolorze czarnym i srebrnym/złotym


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

Marantz UD5005


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.