» produkty » Odtwarzacze Blu-ray » klasa średnia
 Marantz UD5007
klasa średnia
Nowy odtwarzacz Blu-ray Marantz UD5007 to świetna propozycja dla fanów kina domowego. Obsługa BD-Live, DLNA 1.5, dostęp do YouTube, obsługa 3D oraz niesamowicie solidna konstrukcja są cechami, które czynią odtwarzacz Marantz UD5007 doskonałym urządzeniem w przystępnej cenie.

Co byś powiedział na posiadanie legendarnej jakości dźwięku Marantz z odtwarzacza Blu-ray w przystępnej cenie? Nasza odpowiedź brzmi "tak", a rozwiązaniem jest odsługujący 3D odtwarzacz Blu-ray Marantz UD5007. Nie tylko odtwarza wszystkie delikatne szczegóły dźwięku z CD i SACD, ale również doskonale odtwarza materiał Blu-ray 24fps z obsługą BD-Live i DLNA 1.5. Możesz również cieszyć się najnowszą muzyką (w tym FLAC HD) i filmami z komputera. Co więcej, masz bezpośredni dostęp do usług YouTube Leanback oraz Netflix. Odtwarzacz obsługuje formaty DivX Plus HD oraz DivX. (.avi i .divx) i DivX Plus (.mkv). Jednym z głównych powodów, dla których ten odtwarzacz oferuje tak wysoką jakość w przystępnej cenie jest ekstremalne solidna konstrukcja. Po pierwsze, centralnie umieszczony mechanizm odtwarzacza  Marantz UD5007 jest w pełni ekranowany dla szybkiego i cichego ładowania płyt. Użyto wyjątkowo solidnej obudowy, dużych nóżek, oraz zrezygnowano z wiatraków aby zminimalizować wibracje. Oprócz tego, cztery główne sekcje odtwarzacza (mechanizm, płyta główna, zasilacz, wyświetlacz) są fizycznie oddzielone w celu zminimalizowania zakłóceń. To wszystko składa się na niesamowite urządzenie.

Specyfikacja:

odtwarzanie płyt Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SA-CD i CD
MP3, WMA, DivX HD, AVCHD i JPEG HD
BD-Live
HDMI 1.4a, 3D ready
sieciowa transmisja danych audio i wideo
dostęp do YouTube
wyjście wszystkich pierwotnych danych poprzez HDMI
wyjście analogowe 2ch
wyjście stereo downmix
USB
Magistrala Marantz D-Bus
pilot
dostępny w kolorze czarnym i srebrnym/złotym


cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.