projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Odtwarzacze Blu-ray » klasa średnia
 Marantz UD5005
klasa średnia
Model wycofany. Zastąpiony odtwarzaczem UD5007
Uniwersalny odtwarzacz Blu-ray Marantz UD5005 to urządzenie oferujące świetny stosunek jakości do ceny, zachowując mnogość funkcji i odtwarzanych formatów. Odtwarzacz Marantz UD5005 doskonale radzi sobie z formatami Blu-ray, DVD, SA-CD, AVCHD i innymi, posiada ponadto funkcję sieciowej transmisji danych.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Teraz można cieszyć się legendarną jakością firmy Marantz, w formie odtwarzacza Blu-ray, który oferuje znakomity stosunek jakości do ceny. Ten doskonały odtwarzacz Blu-ray odtworzy zarówno wszystkie niuanse nagrania pochodzące z płyt SACD, jak i najwyższej jakości obraz 24 fps Blu-ray, oferuje też funkcję BD-Live i posiada certyfikację DLNA 1.5. Na wyciągnięcie ręki oferuje także możliwość pobierania najnowszych plików muzycznych i wideo przechowywanych na komputerze PC. Szybki i precyzyjny napęd odtwarzacza Blu-ray Marantz UD5005 odtworzy płyty Blu-ray, DVD, DVD-A, SACD, CD a także formaty MP3, WMA, DivX HD i mnóstwo innych. Dodatkowo, odtwarzacz uniwersalny Marantz UD5005 oferuje wyjście stereo dla analogowych sygnałów z płyt CD lub przetworzonych w technologii down-mix sygnałów DVD oraz Blu-ray. Dźwięk HD jest przesyłany za pośrednictwem wyjścia HDMI, przez co odtwarzacz może działać także z technologią 3D (konieczna jest aktualizacja oprogramowania), dla wersji dysków Blu-ray, które pojawią się w przyszłości.

Specyfikacja techniczna

- odtwarzanie płyt Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SA-CD i CD
- MP3, WMA, DivX HD, AVCHD i JPEG HD
- BD-Live
- HDMI 1.4a, 3D ready
- sieciowa transmisja danych audio i wideo
- dostęp do YouTube
- wyjście wszystkich pierwotnych danych poprzez HDMI
- wyjście analogowe 2ch
- wyjście stereo downmix
- USB
- Magistrala Marantz D-Bus
- pilot
- dostępny w kolorze czarnym i srebrnym/złotym

 

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

Marantz UD7006


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.