projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Nowe oprogramowanie w wersji beta dla odtwarzaczy OPPO BDP-103EU/105EU


Nowe oprogramowanie jest przeznaczone dla odtwarzaczy OPPO BDP-103EU i BDP-105EU. Wersja beta oznacza, że nasz odtwarzacz nie ściągnie go automatycznie, a będziemy musieli aktualizować je ręcznie przez port USB. Producent zastrzega sobie, że niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać do końca poprawnie. Oficjalną wersją pozostaje wciąż wydanie z 24 października 2012. Główne zmiany w nowej wersji to:

1. Poprawiona synchronizacja audio/wideo dla odtwarzania dysków, streamingu z internetu i zewnętrznych źródeł HDMI/MHL. W poprzednim oprogramowaniu użytkownicy zgłaszali problemy z synchronizacją dźwięku z obrazem.

2. Poprawiona prędkość nawigacji po plikach multimedialnych na dyskach i pamięciach USB. Osiągnięto to przez przechowywanie pewnych informacji w folderze "OPPO_Media_Info" na urządzeniu USB. Dla tych, którzy nie chcą aby odtwarzacz zapisywał cokolwiek na ich zewnętrznych urządzeniach jest opcja "Cache Media Info" w menu "Setup Menu" pod "Device Setup". Zalecamy ustawienie opcji "Cache Media Info" na ON oraz nie kasowanie folderu "OPPO_Media_Info" i jego plików. Pozwoli nam to doświadczyć znacznie szybszej nawigacji po urządzeniach USB. Z drugiej strony ustawienie tej opcji na OFF pozwoli nam zabezpieczyć się przed zapisywaniem danych na nasz dysk USB, kosztem wolniejszej nawigacji.

3. Dodane wsparcie dla ścieżek dźwiękowych DTS-HD Master Audio i Dolby TrueHD w plikach MKV. Jeśli chodzi o niestandardowo kodowane pliki, zgodność wciąż zależy od oprogramowania i technik użytych przy kodowaniu.

4. Ogólna kompatybilność płyt poprawiona w oparciu o obecne i nadchodzące wydania Blu-ray, jak i o nadesłane przez użytkowników próbki.

Oprogramowanie można pobrać ze strony www.OPPO-bluray.pl w dziale Wsparcie - Oprogramowanie BDP-103EU i 105EU - TUTAJ.

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.