projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Optoma HD72 - już wkrótce dostępna w naszej ofercie. Zamów już dziś!


Projector Central logoOptoma ThemeScene HD72
Projektor do Kina domowegoNajnowszy model Optomy, który stał się słynny jeszcze zanim trafił na rynek. Projektor, który jest bezpośrednim następcą modelu ThemeScene H57. W stosunku do swojego poprzednika oferuje znacznie wyższe parametry: lepszy kontrast, wyższą jasność i rozdzielczość. Dodatkowo wykorzystuje najnowszą technologię firmy Texas Instruments - BrilliantColor. A to wszystko w cenie swojego poprzednika.

Podstawowe parametry:
Jasność: 1300 ANSI lumenów
Kontrast: 3000:1 / 5000:1 w trybie AI
Rozdzielczość: 1280x768
Głośność pracy: 27dB
Jadnorodność: 90%

Model jest już oferowany na rynku amerykańskim. Dotychczas poza kilkoma wyjątkami, pojawiały się głównie recenzje i opinie samych użytkowników, a te są jak zwykle u Optomy - rewelacyjne. Na recenzje w prasie przyjdzie nam nieco poczekać - tako to już niestety jest z nowościami...
Największy w internecie serwis dotyczący projektorów - ProjectorCentral przyznał modelowi HD72 rekomendację serwisu. Znakomicie ocenił opłacalność zakupu, przyznając 5 punktów na 5 możliwych.
Krótkie zdanie opisujące projektor: "Optoma HD72 jest referencyjnym projektorem z agresywnie wycenioną ceną rynkową. W kwestii jakości obrazu - ciężki do pobicia."

Cena sugerowana na projektor Optoma ThemeScene HD72 wynosi 11.500 zł.
Dla wszystkich osób, które zamówią projektor w terminie do 20.03 specjalny upust - osoby zainteresowany prosimy o kontakt.

Zamów już dziś jeśli chcesz być jednym z pierwszych posiadaczy najnowszego projektora do kina domowego - Optoma ThemeScene HD72.


sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.