projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Optoma H57 - test projektora w magazynie "Video & DVD Reporter"


"Zacząłem po kolei, choć po kawałeczku oglądać całą swoją kolekcję DVD. Wkrótce dołączyła rodzina. Rozpoczęło się odkrywanie filmów na nowo. Pobliska wypożyczalnia nieźle na mnie zarobiła. H57 to coś więcej niż projektor o znakomitych osiągach. To sprzęt, który przybliża sztukę filmową jak żadne inne urządzenie dotychczas przeze mnie testowane. Prawidłowo skalibrowana Optoma ThemeScene H-57 kontrast, poziom czerni, głębię ostrości, naturalność i nasycenie kolorów ma niemal idealne. Oglądając filmy, zadawałem sobie jedno tylko pytanie. Czy można lepiej? Ale pewnie tak, bo są przecież projektory znacznie droższe.
Oglądałem telewizję. Ku mojemu zaskoczeniu efekt był nadspodziewanie dobry. Pewnie działo się tak, ponieważ  H-57 jest urządzeniem zoptymalizowanym do europejskiego sygnału PAL. Tak więc układ elektroniczny nie musi dokonywać skomplikowanych  operacji skalowania. Dość powiedzieć, że obraz z cyfrowej platformy, na ekranie 106 cali, był lepszy nawet od tego z droższych wyświetlaczy plazmowych i LCD."

Podsumowanie
"No coż, koniec z przygody i muszę oddać Optomę. Czynię to z wielkom żalem, ale już wiem, na co będę zbierał. Rodzina też podobno się dorzuci. Bo chyba warto mieć prywatne kino."

Całość recenzji w listopadowym wydaniu magazynu "Video & DVD Reporter"


 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.