projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  "Superwizja w dobrej cenie" - projektor Optoma ThemeScene H57 - test w AudioVideo


 

W najnowszym wydaniu magazynu AudioVideo opublikowano recencję projektora Optoma H57. Czytając ją od razu nasuwa się spostrzeżenie, że redaktor w teście bezpośrednio porównuje projektor do modeli ponad dwukrotnie droższych. Co najciekawsze projektor z tego porównania wychodzi zwycięzko w bardzo wielu kwestiach.
Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami recenzji, a zainteresowanych odsyłamy do kiosku po zakup wakacyjnego numeru AV.

"Byłem pod wrażeniem tego, jak prostą i logiczną można uczynić obsługę zaawansowanego projektora. Wszystko, poczynając od pilota dającego bezpośredni dostęp do źródeł, formatu obrazu i podstawowych regulacji obrazu, po bardzo dobrze zaprojektowane menu, działa jak trzeba. Ustawień obrazu jest bez liku - nic więcej nie potrzeba."

"Jako znakomite, szczególnie w tej klasie projektorów, trzeba ocenić kontrast i głębię czerni. W tych aspektach H57 był wyraźnie lepszy od ponad 2 krotnie droższego projektora Barco Cineversum 60 i w pełni dorównywał InFocusowi SP7210. Trzeba przyznać, że jest to wynik imponujący."

"Reasumując, do jakości wizji z H57 trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. W swojej klasie jest wzorcowa pocztówka!"

"Za porównywalny obraz jeszcze kilka czy kilkanaście miesięcy temu trzeba było zapłacić o ponad połowę więcej. W swojej cenie Optoma H57 oferuje jakość (z płyt DVD) tylko o 10-20% gorszą od znacznie droższych konstrukcji konkurentów. Z kolei w porównaniu do projektorów za mniej niż 10 tysięcy zł H57 jest zdecydowanie lepszym urządzeniem. Silnymi atutami tego modelu są również bogate wyposażenie w gniazda, kable i przejściówki oraz dopracowana ergonomia obsługi, nie wspominając już o bardzo niskim poziomie hałasu czy małych gabarytach. H57 to wprost wymarzony projektor do średniej wielkości pomieszczeń kinowych, zarówno dla początkowych, jak i zaawansowanych fanów projekcji wielkoekranowej. Szczera rekomendacja!"

AudioVideo 7-8 2005

 

   

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.