projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Projektor Sim2 Nero wybrany na produkt roku 2012 CEPro. Sim2 NERO 3D – najlepszy projektor roku 2012.


Sim2 Nero 3D

Jak przekonuje autor w wyborze tegorocznej dwunastki znacznie większe znaczenie niż kiedykolwiek miały takie zalety jak wygoda użytkowania, obciążenie dla portfela czy też integracja z siecią. Jak motywowany jest wybór projektora Sim 2 Nero?

„W ciągu kilku ostatnich lat Sim2 włożyło niesamowitą ilość pracy w rozwój i badania ich produktów i możliwe, że najlepszym przykładem wysiłków firmy, aby opracować przełomowe produkty jest projektor Sim2 Nero 3D. Z ceną stanowiącą ledwie połowę wartości jego większego brata Sim2 Lumis, Nero pokazuje, że jakością obrazu rywalizować może z 3-chipowymi projektorami DLP.”

W skład serii Nero 3D wchodzą trzy rzutniki: SIM2 NERO 3D-1, SIM2 NERO 3D-2 i SIM2 NERO 3D-HB. Zaletą linii jest niewątpliwie wysokiej jakości obraz mogący konkurować z tym w znacznie droższych 3-chipowych odpowiednikach. Dzięki temu projektory Nero 3D wspaniale wypełniają lukę w rynku między klasą droższych projektorów domowych, a profesjonalnymi high-endowymi rozwiązaniami typu Lumis.

Wybrane parametry rzutnika Sim2 Nero 3D-HB:

• Chipset: 1 Chip DMDs 0,95” 1080p
• Jasność: do 3 000 ANSI Lumenów
• Rozdzielczość: 1920 x 1080
• Kontrast: do 30 000:1
• Technologia DynamicBlack
• Platforma elektroniczna wykorzystywana w projektorze Lumis 3D-Solo
• Żywotność lampy: 2 500h w trybie normal, 3 000h w trybie eco
• lens Shift ręczny : przesuw +/-50%

Inne nagrody serii Sim2 Nero:


Projektor Sim2 NERO 3D-1 został wyróżniony przez brytyjski magazyn Home Cinema Choice tytułem Best Buy.

"Niewątpliwie, NERO 3D-1 jest pięknym projektorem. Nie znajdziemy na nim wykończenia na wysoki połysk jak w Lumisie, tylko matowe, lekko gumowe pokrycie, na swój sposób stylowe. Oprócz tego, stylistyka jest identyczna z modelem Sim2 Lumis, co oznacza tę samą, wyjątkowo kompaktową obudowę i okrągłe przetłoczenia, zaprojektowane przez Giorgio Revoldiniego.

(...) NERO ma wiele zalet, które spowodują uśmiechy na twarzach fanów kina domowego. Na przykład, jasność NERO 3D-1 wynosi 1600 ANSI Lumenów – wystarczająco do osiągnięcia bardzo jasnych, wyraźnych obrazów 3D."
  [Czytaj więcej...]


Projektor filmowy Sim2 Nero 3D-1 został laureatem prestiżowej nagrody HCC Award 2012, przyznawanej corocznie przez znane czasopismo Home Cinema Choice. Sim2 Nero 3D wygrał w kategorii "Najlepszy projektor w cenie ponad 3000 funtów". To wyróżnienie jest jak Oskar w świecie kina domowego - projektor kinowy Sim2 Nero 3D-1 zasługuje na owacje na stojąco!


 


Projektor Sim2 NERO 3D-2 został nagrodzony przez prestiżowy serwis projectorreviews.com wyróżnieniem HOT Product Award. Zachęcamy do przeczytania testu!

"Nawet przed kalibracją jakość obrazu projektora 3D Sim2 NERO 3D-2 jest bardzo dobra. Po przeprowadzeniu kalibracji jest po prostu wspaniała! Naprawdę, nie ma na co narzekać – kolory są dynamiczne, odwzorowanie ruchu naturalne, a odcienie twarzy tak realistyczne, jak tylko się da. Projektor do kina domowego Sim2 NERO 3D-2 nie ma żadnych problemów z ciemnymi detalami cieni – wyglądają imponująco!" [Czytaj więcej...]

Zobacz produkty:

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.