"20-lecie" Sim2 czyli specjalna oferta włoskiego producenta.


Specjalna linia projektorów z okazji uczczenia 20-lecia firmy.

Nowa linia jest ukoronowaniem wieloletniej działalności Sim2 na rynku projektorów kinowych. Sim2 jako pierwszy producent na świecie przedstawił:

 • Pierwszy projektor DLP 1-chipowy (model HT 200 w 2001 roku)
 • Pierwszy projektor LED o wysokiej jasności (Mico 50 w 2010 roku)
 • Pierwszy projektor 3-chipowy w niewielkiej, kompaktowej obudowie (C3X w 2005 roku)

W duchu wyżej wymienionych osiągnięć cieszymy się, że udało się Sim2 zaproponować coś – czego nikt się nie spodziewał. Najbardziej konkurencyjnie wycenione projektory kinowe w różnych kategoriach cenowych.
Szef Sim2 Maurizio Cini mówi: “ Filozofią Sim2 od zawsze było spełnienie wymagań I oczekiwań najbardziej wymagających klientów, oferując im rozwiązania, jakość I wydajność poprzez ciągłe udoskonalanie naszych rzutników. Wraz z serią „20-lecia”, cieszymy się że możemy zaoferować nasze wartości i tradycje w nowej, znacznie niższej cenie.”

Dzięki temu zaskakującemu posunięciu na rynek trafiają 3 nowe projektory w zupełnie nowych, zaskakujących cenach.

Cechy kluczowe serii „20-lecia”:

 1. Najlepsza technologia projekcyjna dla prawdziwie Hollywoodzkiej, kinowej jakości obrazu
 2. Wysokiej jakości obrazy z dowolnego źródła obrazu w różnorodnych warunkach oświetlenia
 3. Najbardziej dynamiczne i angażujące doznania 3D
 4. Wybór technologii LED lub tradycyjnej lampowej – jako źródło światła.
 5. Doskonałe i precyzyjne odwzorowanie barw dla zapierających dech w piersiach obrazów.
 6. Ostre jak brzytwa obrazy z zaskakująco wysokim kontrastem

A teraz konkrety, czyli jakie modele trafiają do sprzedaży

W segmencie High End: Lumis „20-lecia”

lumis 20
Czyli projektor „legenda”, który wyznaczył na nowo granicę w której można nabyć urządzenie klasy High End w przyzwoitej i bardzo rozsądnej jak na tę klasę produktu cenę.


Kluczowe cechy rzutnika Lumis „20-lecia”

 • 3-chipy DMD 0.95” 1080p DC4
  W tej cenie nie spotkamy projektora o podobnej konstrukcji. Zwykle producenci stosują znacznie tańsze konstrukcje 3x0,65” DMD które są znacznie tańsze w produkcji i nie wymagają tak dobrej optyki jak urządzenia z większymi chipsetami.
 • jasność dochodząca do 3000 ANSI Lumen
  Dotychczas właściciele dużych ekranów musieli spoglądać na znacznie wyższą półkę cenową, gdzie urządzenia miały odpowiedni zapas mocy. Dzięki nowemu rzutnikowi, możliwe stało się przejście do większych przekątnych w niższym budżecie.
 • technologia aktywna 3D 144Hz
  Na dzień dzisiejszy najlepsza technologia projekcyjna 3D. Tripple Flash w połączeniu z wysoką jasnością daje piorunujący efekt końcowy.
 • 3 różne obiektywy
  Dzięki 3 różnym obiektywom, istnieje możliwość umieszczenia projektora w niemal każdym pomieszczeniu. Niezależnie, czy powiesimy go 2m czy 15m od ekranu.
 • zaprojektowany do użycia z ekranami średnimi i dużymi (dochodzącymi do 4m w podstawie)
  Dzięki wysokiej jasności, możliwej do uzyskania z konstrukcji 3-chipowej, możemy projektor zainstalować z ekranem o szerokości nawet 4m nie martwiąc się o dynamikę obrazu i ilość szczegółów.

Cena specjalna projektora (wersja T1 i T2) : 87 721 zł brutto

 

W segmencie klasy średniej: NERO „20-lecia”

Projektor, który okazał się rewelacją targów elektroniki instalacyjnej CEDIA 2014 w USA. Mało która osoba z odwiedzających stoisko Sim2 była w stanie uwierzyć, że na wielkim ekranie o szerokości 400 cm i formacie 2.35:1 oglądała obraz z projektora LED w tak zaskakująco niskiej cenie. Projektor Nero „20-lecia” to przełom w domowej rozrywce. Rzutnik, który posiada wiele cech typowych dla znacznie droższych konstrukcji 3-chipowych w tak piorunującej cenie. Specjalny i wielokrotny nacisk kładziemy na słowo „cena”, ponieważ dotychczas to było niespotykane – aby projektor pracujący w technologii LED i oferujący tak pioruńsko dobry obraz był oferowany w tak niskiej cenie. Zarezerwowanej dotychczas dla popularnych i masowych rzutników kinowych popularnych marek.

sim2 nero 3

Kluczowe cechy:

 • 1-chip DMD 1080p
  Zapewniający perfekcyjną zbieżność obrazu, niedostępną dla projektorów DILA, SXRD czy LCD
 • technologia Super Pure Led
  Oferująca miły i przyjemny w odbiorze, naturalny obraz. Pozbawiony nieudogodnień projektorów 1-chipowych.
 • jasność LED do 1200 lumenów
  Bardzo wysoka jasność, która w technologii LED z racji na efekt opisany przez Helmholtz-Kohlrausch sprawia, że jest odpowiednikiem tradycyjnej jasności 1800 lumenów dla projektorów wykorzystujących tradycyjne lampy UHP.
 • aktywna technologia 3D 144Hz
  Najszybsza metoda generowania obrazów 3D, dzięki czemu jakość materiału 3D jest nieporównywalna z żadnym innym projektorem w podobnej i nieco wyższej klasie urządzeń.
 • poziomy i pionowy lens Shift
  Swoboda instalacji.
 • zaprojektowany z myślą o średniej wielkości pomieszczeniach kinowych, oraz pomieszczeniach do gier i rozrywki

Cena specjalna projektora : 36 749 zł brutto

 

Podane powyżej ceny dotyczą serii specjalnej i nie łączą się z innymi promocjami.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.