projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Wizyta w salce kinowej Faroudji


Faroudja od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem i produkcją rozwiązań optymalizujących sygnał video. Firma opatentowała ponad 35 rozwiązań i trzykrotnie otrzymała nagrodę Emmy. Faroudja jest jednym z liderów na rynku producentów układów, skierowanych zarówno do rynku konsumenckiego jak i profesjonalnego. Konsumenci najczęściej mają do czynienia z układami FLI-2310 i FLI-2301, które odpowiadają m.in. za skalowanie i progresywne skanowanie sygnału video. Układy są powszechnie stosowane w elektronice Denona, projektorach InFocusa, Sima czy norweskiego ProjectionDesign.

Wiedząc jak poważnie traktuje Faroudja uzyskanie najlepszej jakości obrazu nie zdziwiliśmy się znajdując w sali prezentacyjnej (showroom) ekran Stewarta.

kino domowe Faroudja

Konfiguracja sprzętu obejmuje:
- projektor DILA1080pHD specjalnie skalibrowany przez Williama Phelpsa (specjalista w dziedzinie kalibracji projektorów DILA)

Faroudja projektor

Projektor z natywną rozdzielczością 1920x1080 wykonany w technologii D-ILA. Jasność ok. 700 ANSI lumenów i kontrast 2100:1.
- ekran Stewart Ultimate 4-Way ScreenWall Electrimask z powierzchnią StudioTek 130
- video procesory: DVP1510, DVP4000, DVP1080
- głośniki Martin Logan
- procesor Parasound HALO C1
- wzmacniacze Parasound HALO A 51, JC 1
- sterowanie Crestron Pro 2 z touch screenem

salka kinowa

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.