projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Projektor 3D do kina domowego Sim2 NERO 3D-2 otrzymuje nagrodę Hot Product Award!


Zdanie profesjonalistów z projectorreviews.com to ważny punkt odniesienia, jeśli chodzi o kino domowe. Tym razem na testy do słynnego serwisu trafił projektor 3D Sim2 NERO 3D-2 i otrzymał nagrodę Hot Product Award! To wyróżnienie potwierdza referencyjną jakość wykonania i projekcji tego rzutnika 3D, wchodzącego w skład prestiżowej serii projektorów Sim2 Nero. Przedstawiamy fragmenty recenzji Arta Feiermana, eksperta projectorreviews.com.

"Projektor Sim2 NERO 3D-2 to jeden z trzech rzutników 3D serii NERO. Oprócz 3D-2, w skład serii wchodzą również projektory 3D Sim2 NERO 3D-1 oraz Sim2 NERO 3D-HB. Modelem podstawowym jest 3D-1, oferujący jasność na poziomie 1600 ANSI lumenów i współczynnik kontrastu 10 000:1. Sim2 NERO 3D-2 może się pochwalić wyższą jasnością (2000 ANSI lumenów) i trzykrotnie większym kontrastem, którego współczynnik wynosi 30 000:1. Sim2 NERO 3D-HB oferuje ten sam kontrast co 3D-2, ale jego jasność jest najwyższa z rodziny Sim2 NERO – ten projektor 3D osiąga jasność na poziomie 3000 ANSI lumenów.

Kształt rzutnika Sim2 NERO 3D-2 jest prawie identyczny ze słynną serią 3-chipowych projektorów DLP Sim2 C3X, które przyniosły włoskiej firmie status topowego producenta projektorów. Obudowa NERO jest matowo czarna i przyjemnie gumowana. Podoba mi się nie tylko wygląd rzutnika – również jego gumowana powierzchnia jest miła w dotyku, co spodobało mi się, gdy przenosiłem ten projektor DLP z sali testowej do kinowej. Panel kontrolny Sim2 NERO 3D-2 został umieszczony z tyłu urządzenia, poniżej wejść po lewej stronie. Składa się z ośmiu przycisków i kilku diod kontrolnych. Panel jest z założenia przeznaczony dla instalatora, więc kiedy już projektor do kina domowego Sim2 NERO 3D-2 zostanie zainstalowany pod sufitem, klient raczej nie będzie korzystał z przycisków z tyłu. Nie ma więc problemu z takim zlokalizowaniem panelu. Opisywany projektor 3D o wysokiej jasności został wyposażony w srebrnego pilota z niebieskim podświetleniem, co znacznie ułatwia odnalezienie go w ciemnym kinie domowym.

Projektor do kina domowego Sim2 NERO 3D-2 jest oferowany z trzema różnymi soczewkami: T1, T2 i T3. Przy użyciu T1, rzutnik 3D można zainstalować w odległości nawet 3,01 m od 100-calowego ekranu, soczewka T3 pozwoli zaś umieścić ten projektor 3D nawet 8,62 m od wspomnianego ekranu o przekątnej 100 cali. Warto nadmienić, że projektor 3D Sim2 NERO 3D-2 obsługuje soczewki anamorficzne. Oczywiście, podczas zakupu sprzedawca dopasuje soczewkę, biorąc pod uwagę parametry pokoju, w którym projektor będzie instalowany.

Nawet przed kalibracją jakość obrazu projektora 3D Sim2 NERO 3D-2 jest bardzo dobra. Po przeprowadzeniu kalibracji jest po prostu wspaniała! Naprawdę, nie ma na co narzekać – kolory są dynamiczne, odwzorowanie ruchu naturalne, a odcienie twarzy tak realistyczne, jak tylko się da. Projektor do kina domowego Sim2 NERO 3D-2 nie ma żadnych problemów z ciemnymi detalami cieni – wyglądają imponująco!

Jeżeli chodzi o ostrość, oczekiwałem projektora 3D o bardzo ostrym obrazie. Nie byłem w najmniejszym stopniu zawiedziony. Obraz był ekstremalnie ostry dzięki połączeniu 1-chipowego DLP z naprawdę dobrą optyką. Wszystkie projektory powinny dysponować taką ostrością – projektor kina domowego Sim2 NERO 3D-2 wygrywa ze wszystkimi rywalami na tym polu! Ostrość jest więc jedną z cech tego projektora 3D, o którą w ogóle nie należy się martwić.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wycieku światła – ten problem nie istnieje w Sim2 NERO 3D-2. Światło nie wydostaje się poza projektor w niepożądanych miejscach między panelami lub przez otwory wentylacyjne. Również szum obrazu nie jest problemem w wypadku opisywanego projektora Full HD 3D.

Projektor 3D do kina domowego Sim2 NERO 3D-2 jest typowym high-endowym, jednoczipowym rzutnikiem klasy premium, wyróżniającym się wyśmienitą obsługą technologii 3D. Prawdziwą potęgą NERO 3D-2 jest jego wyświetlanie kolorów. Projektor do kina domowego włoskiej firmy umożliwia projekcję o lepszych kolorach niż Sony VPL-VW95ES!

Podsumowując, projektor 3D Sim2 NERO 3D-2 jest wysokiej klasy jednoczipowym projektorem DLP, przeznaczonym do high-endowych kin domowych. To propozycja dla ludzi, którzy chcą wspaniałego, ekskluzywnego kina domowego z jakością obrazu gwarantującą naturalne odwzorowanie każdego szczegółu, od odcienia twarzy do krajobrazu.
Nie zrozumiesz jednak jakości Sim2, dopóki nie odwiedzisz lokalnego sprzedawcy i instalatora projektorów Sim2 i zobaczysz, co potrafi projektor do kina domowego Sim2 NERO 3D, a także w jaki sposób sprzedawca zadba o wszystko, czego potrzebuje twoje kino domowe – od podjęcia decyzji, aż po obsługę pozakupową. To jest plan!


Główne zalety:
- doskonałe kolory i ogólna jakość obrazu po kalibracji
- bardzo dobra projekcja poziomów czerni
- trzy soczewki do wyboru
- instrukcja lepsza niż większość tego typu podręczników
- sprzedawcy Sim2 są znani ze zdolności do projektowania i instalacji całych salek kinowych oraz wsparcia pozakupowego"

 

Strona produktu:
Sim2 NERO 3D-2

 

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.