Procella Audio w japońskim studio do post produkcji.


Procella Audio ceniona jest w branży za liniowość, precyzję i dynamikę. Cechy które są niezbędne w sytuacjach, gdzie ważna jest prawidłowa reprodukcja dźwięku. Stąd też nie powinna dziwić decyzja szefów technicznych japońskiego studia zajmującego się nagrywaniem post-synchronów  i efektów specjalnych.  Salka w której zainstalowano głośniki kinowe Procella P6 wraz z 2 subwooferami Procella Audio P15 jest głównie używana do odsłuchu dialogów nagrywanych podczas prac nad filmem i audycjami telewizyjnymi.


Poniżej ekranu widać 2 subwoofery Procella Audio P15.

 


Obok monitorów Genelec - nowy nabytek, Procella Audio P6 - które my wykorzystujemy z powodzeniem w naszych instalacjach kinowych.

 

 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.