Nowy 60 calowy telewizor plazmowy Full HD Pioneera


 

‘KURO’ w języku japońskim oznacza "czarny". Lecz nie tylko czerń. Doskonałą czerń.

W świecie telewizji kolor czarny jest podstawowym elementem, od którego zależą jakość obrazu, głębia i naturalność kolorów oraz rozdzielczość i szczegółowość wyświetlanego obrazu.

Kolor czarny ma wpływ na całe spektrum kolorów. Najgłębsza czerń zapewnia najgłębsze kolory.

W telewizorach Kuro inżynierowie Pioneera osiągnęli  o 80% poziom czerni w porównaniu z dotychczas oferowanymi na rynku płaskimi telewizorami.

Dla końcowego użytkownika oznacza to, że widzi on lepszy kontrast i lepsze stopniowanie cieni między jasnym, a ciemnym.

Drobne niuanse, które wcześniej nie były widoczne widać teraz z pełną wyrazistością. Kąty stają się ostrzejsze. Cienie i głębia zyskują właściwe kształty i teksturę, tworząc prawdziwy wymiar.

W skrócie, KURO to telewizor, który pozwoli Ci spojrzeć na wszystko w sposób w jaki nigdy nigdy dotąd nie patrzyłeś.

 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.