projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego

Praca w Cinematic - Opiekun produktów AV

Opiekun produktów AV

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na okres próbny
Liczba wakatów: 1
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie Średnie ogólnokształcące

Niniejsze stanowisko wymaga od kandydata zarówno umiejętności handlowych, jak i wiedzy technicznej związanej z urządzeniami Audio-Video, multimediami, usługami sieciowymi LAN, dźwiękiem i obrazem.

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • stały telefoniczny i mailowy kontakt z odbiorcami i partnerami,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców i partnerów,
  • przygotowywanie i wysyłka materiałów handlowych wspierających sprzedaż,
  • przyjmowanie i obsługa zamówień,
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów i partnerów oraz szkoleń z zakresu obsługi oferowanych produktów,
  • działania mające na celu promocję produktów i zwiększenie ich sprzedaży.

Wymagamy:

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w branży Audio-Video bądź pokrewnej (Nowe Technologie, IT) na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Wsparcia technicznego,
  • wiedza techniczna z zakresu obsługi urządzeń sieciowych, streamowania danych, systemów audio-video,
  • znajomość urządzeń i technologii do zarządzania i przesyłania sygnałów audiowizualnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i handlowe,
  • skrupulatność i uporządkowanie.

Prosimy o kontakt tylko zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@cinematic.pl

prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.