Po raz pierwszy w Polsce - projektor Sim2 Fuoriserie


W dniach 18 maja – 24 maja w naszej salce będzie można obejrzeć po raz pierwszy w Polsce mega gwiazdę  - projektor Sim2 Fuoriserie ! Dotychczas jedyną szansą na obejrzenie projektora w akcji był wyjazd na specjalne zaproszenie producenta do Włoch.

Ten niesamowity projektor, jest najwyższym modelem w ofercie projektorów Sim2 przeznaczonych do prywatnych salek kinowych.  To najlepsze co może zaproponować dziś marka Sim2. Limitowany pod każdym względem. Klienci zainteresowani zakupem tego projektora są zapraszani do siedziby firmy we Włoszech, aby poznać tajniki produkcji i omówić specyfikę instalacji. Po dokonaniu zamówienia, z siedziby firmy wysyłany jest inżynier, który czuwa nad prawidłową instalacją. Po zainstalowaniu projektora urządzenie jest kalibrowane przez samego producenta. Sim2 postawił sobie za cel, aby klient Fuoriserie otrzymał nie tylko najlepszy produkt, ale także najlepszą obsługę. Nowy właściciel otrzymuje gwarancję na 5 lat wraz z bezpośrednim wsparciem Sim2.

Urządzenie o bardzo wysokiej jasności sprawi, że salka kinowa zapewni prawdziwie kinowe i niezapomniane wrażenia nawet z ekranem o bardzo dużej przekątnej. Tam, gdzie zwykłe projektory nie dają rady – tam pojawia się Sim2. Z jasnością dochodzącą do 5 000 lumenów poradzi sobie z większością ekranów, pozostawiając jednocześnie zapas mocy na komfortową projekcję materiału 3D.


Jak przystało na Sim2 - cały proces produkcji odbywa się ręcznie, pod ścisłym nadzorem. Każdy element urządzenia jest dokładnie sprawdzany.

Oczywiście wszystko ma swoją cenę, która w tym przypadku wynosi mniej więcej tyle, ile kosztuje bardzo dobrze wyposażony nowy Mercedes...

Projektor będzie można obejrzeć w naszej salce kinowym w dniach 18 maja – 24 maja. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt celem ustalenia dogodnej godziny oraz potwierdzenia wolnego terminu.

Pokazy odbywają się w oparciu o wcześniej dokonane rezerwacje terminów.

KontaktWarto dodać, że projektor SuperLumis został wybrany przez Theo Kalomirakisa - człowieka legendę w branży AV. Projektanta najbardziej zaawansowanych i wyrafinowanych pomieszczeń kinowych w domach prywatnych.

Sim2 to producent klasy High End projektorów stworzonych z myślą o prywatnych salach kinowych.
Jego oferta obejmuje m.in:

  • projektory do salonu oraz podstawowej klasy salek kinowych - seria NERO3
  • projektory do salonu oraz wyższej klasy salek kinowych, gdzie wymagana jest wysoka jasność - seria LUMIS
  • projektory do salonu oraz wyższej klasy salek kinowych - seria M.
  • projektory do sal kinowych klasy wysokiej - seria SuperLumis
  • klasa Super High End - Fuoriserie

 


 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.