projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna




Wygraj odtwarzacz OPPO BDP-93EU w plebiscycie miesięcznika Audio-Video!


Pragniemy Państwa poinformować, iż w plebiscycie miesięcznika Audio-Video na najlepsze urządzenia AV 2011/2012 nie zabraknie również marki OPPO. Odtwarzacz OPPO BDP-95EU – bo o nim mowa, został wybrany do elitarnego grona przez redakcję miesięcznika Audio-Video, co jest ogromnym wyróżnieniem. Z Państwa pomocą OPPO BDP-95EU może wygrać ten plebiscyt. Wystarczy, aby wzięli Państwo udział w darmowym głosowaniu online na stronie http://www.av.com.pl/plebiscyt i zagłosowali na OPPO BDP-95EU.

Do udziału w konkursie zachęcamy zarówno użytkowników OPPO, jak i tych, którzy chcieliby się stać szczęśliwymi posiadaczami OPPO BDP-93EU. Konkurs trwa do 22 stycznia 2012r. (włącznie).

Nie zwlekaj! Taka okazja może się już nie powtórzyć!


Klikając link, przejdziesz automatycznie do strony z plebiscytem.


Zapraszamy!

 









kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.