projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Panasonic TH-65VX300 referencyjnym monitorem plazmowym według avforums!


Status referencyjny serwisu avforums.com to wspaniałe wyróżnienie, na które zasługują wyłącznie najlepsi. Taki jest właśnie Panasonic TH-65VX300, który został mianowany nowym wzorem w branży telewizorów plazmowych, punktem odniesienia dla konkurencji i ideałem, do którego należy dążyć. Przedstawiamy fragmenty recenzji avforums.com - zobaczcie, dlaczego Panasonic jest najlepszym telewizorem plazmowym!

"W przeciągu ostatnich lat recenzowaliśmy wiele telewizorów plazmowych Panasonic i, choć często były świetne, zawsze znajdowaliśmy jakiś powód, który powstrzymywał nas przed przyznaniem statusu referencyjnego. To samo tyczy się plazm innych producentów, zaczęliśmy więc się zastanawiać, czy jakiś telewizor sięgnie kiedykolwiek poziomu wszechmocnego Pioneera Kuro. Ta chwila nastąpiła teraz, gdyż Panasonic wyprodukował monitor, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Telewizor TH-65VX300 nie jest tani, wiadomo jednak, że referencyjny monitor plazmowy pozbawiony kompromisów musi swoje kosztować.

Dzięki profesjonalnemu statusowi Panasonica TH-65VX300, jakość jego wykonania jest doskonała, a obudowa po prostu piękna  swoim klasycznym, minimalistycznym designie. Respekt budzi waga telewizora, wynosząca 60 kg – należy mieć to na uwadze podczas montowania na ścianie. Dzięki złączom skierowanym w dół, kable można łatwiej ukryć, a plazma TH-65VX300 lepiej wkomponuje się w ścianę.

Jednak nie to jest najważniejsze w przypadku TH-65VX300 – najistotniejsza jest jakość obrazu, która po prostu zwala z nóg. Zaraz po włączeniu telewizora Panasonic mogliśmy zobaczyć, że wypada imponująco z dokładnymi odcieniami szarości, naturalnymi kolorami, fantastycznym odwzorowaniem ruchu i oszałamiającą ilością detali. Wbudowane przetwarzanie video jest wyśmienite, dzięki czemu nawet materiał o standardowej rozdzielczości wyglądał dobrze na 65-calowym ekranie. Obrazy w HD po prostu zapierały dech w piersiach. Po kalibracji, odcienie szarości i kolory były odwzorowane wręcz referencyjnie, co stanowiło perfekcyjną bazę do budowania całego obrazu.

Ale co to był za obraz! Dzięki 30-bitowemu silnikowi graficznemu, kolory były nieskazitelne, a odwzorowanie ruchu idealne, bez artefaktów czy posteryzacji. Tylko czysty, gładki obraz, kipiący wręcz detalami. Niezależnie od materiału – 50 Hz, 60 Hz czy 24p – ruch był gładki i pozbawiony wstrząsów, co było przyjemnością do podziwiania. TH-65VX300 radował również referencyjnymi poziomami czerni, dzięki którym obrazy zyskiwały piękną głębię. Szczegóły cieni były równie imponujące, z szerokim zakresem odcieni szarości. Ogólny zakres dynamiczny był równie oszałamiający. Telewizor Panasonic VX300 olśnił nas również obrazami o doskonałym kontraście, niesamowicie gładkich przejściach kolorów i zapierającej dech w piersiach ilością detali.

Już sama jakość 2D wystarczyłaby do wystawienia statusu referencyjnego, nie zapominajmy jednak o tym, że VX300 obsługuje również technologię 3D, korzystając z systemu active shutter. Panasonic zawsze był w czołówce rozwoju trójwymiaru, produkując najlepsze monitory 3D, jakie widzieliśmy. Przetestowaliśmy tę funkcję, korzystając z najnowszych okularów 3D Panasonic. Efekt był spektakularny – TH-65VX300 renderował pozbawione efektu przenikania obrazy 3D z zapierającymi dech w piersiach detalami i głębią. Wspaniałe odwzorowanie ruchu i czysty obraz sprawiają, że obsługa 3D Panasonica TH-65VX300 jest referencyjna i może być uważana za wzór w tej dziedzinie. Panasonic zachwyca nie tylko podczas oglądania filmów 3D – także gry w trójwymiarze nie są problemem dla 65-calowego telewizora. Szczególnie na tym polu zauważalne jest doskonałe odwzorowanie szybkiego ruchu.

Jakość 2D i 3D Panasonica TH-65VX300 jest tak dobra, że bez cienia wątpliwości możemy uznać go za najlepszy telewizor na rynku – w końcu doczekaliśmy się następcy Pioneera Kuro! Jeżeli poszukujesz bezkompromisowej jakości, polecamy przetestować TH-65VX300. Warto nadmienić, że referencyjna jakość Panasonica TH-65VX300 odbije się na palecie telewizorów plazmowych firmy na 2012 rok. Podsumowując, Panasonic TH 65VX300 jest wyjątkowym monitorem plazmowym, który zasłużenie otrzymuje naszą referencję i zostaje uznany jako wzór, do którego wszystkie telewizory plazmowe będą porównywane."

 

Zobacz produkt:
Panasonic TH-65VX300

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.