projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Optoma wkrótce przedstawi nowy projektor do kina domowego.


projektory do kina domowego - Optoma HD72 

W najbliższym czasie (prawdpodobnie I Kwartał 2006) Optoma zaoferuje nowy projektor do kina domowego - Optoma HD72. Jak dotychczas projektor ten został pokazany jedynie w Tajwanie podczas specjalnego pokazu zorganizowanego przez Optoma Taiwan mającego na celu przedstawić plany producenta na najbliższe miesiące.
Szczegóły techniczne projektora Optoma HD72 nie są jeszcze w pełni potwierdzone, wstępna specyfikacja przedstawia się następująco:
Jasność 1300 ANSI lumenów
Kontrast On/Off: 5000:1
Rozdzielczość: 1280x768
Chipset: DarkChip2 z technologią BrilliantColor
Koło kolorowe: RGBRGBW
Głośność: 28dB
Złącza: DVI, HDMI, Component

Optoma HD72 ma być budżetową alternatywą dla projektorów 720p. Jakość komponentów wskazuje na niższą klasę niż Optoma H79.
Ma rywalizować z projektorami LCD D5 oraz projektorami DLP wyposażonymi w identyczny układ DMD.
Pierwszym projektorem wyposażonym w układ DMD o rozdzielczości 1280x768 był Mitsubishi HC3000, który premierę miał podczas targów IFA w Berlinie, jednak kłopoty związane z produkcją nie pozwoliły na zaspokojenie potrzeb konsumentów i projektor ten do końca roku 2005 oferowany był w niewielkich ilościach w Europie. 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.