projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Optoma ThemeScene HD72i oraz InFocus IN76 najlepsze w teście Home Cinema Choice.


W wyniku przeprowadzonych testów redakcja przyznała 3 nagrody „Najlepszy zakup”, które przypadły Infocusowi, Optomie oraz Hitachi.


NAJLEPSZY ZAKUP wg. HOME CINEMA CHOICE
Optoma ThemeScene HD72, Optoma HD72
Optoma ThemeScene HD72i:
HD72i ma niewiele cech urządzeń budżetowych. Dysponuje niezwykle imponującą jak na swoją klasę czernia, może nie aż tak głęboką jak Infocus IN76, ale z pewnością może wiele nauczyć podobnie wycenione projektory LCD. Bardzo podobała mi się precyzyjność kolorów, która prezentowała szerszą i bardziej naturalną paletę niż w projektorach LCD. Kolory prezentowały się w sposób żywy i niezwykle „wciągający” widza. Zaimponował mi brak szumów w obrazie. Dotyczy to zarówno ziarnistości jak i moiry. Na uwagę zasługuje także wyeliminowanie mrowienia wokół ciemnych obiektów, a także smug nad ruchem w poziomie.

Nowa cena projektora: 9.500 zł 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem projektora w specjalnej cenie - mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Specjalnie dla Ciebie oferujemy projektor DEMO w specjalnej, dużo niższej cenie. Szczegóły poniżej.

NAJLEPSZY ZAKUP wg. HOME CINEMA CHOICE
Infocus IN76
InFocus IN76
W niecałą minutę IN76 potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości stawiane projektorom w cenie poniżej 12.000 zł. Jest tyle dobrych rzeczy, jakie można powiedzieć o IN76, że nie wiadomo od czego zacząć. Poziom czerni jest niesamowity jak na tę klasę produktu. Czerń jest głęboka i wyciąga więcej detali i szczegółów niż mógłbym przypuszczać. Patrząc na kontrast ze zdziwieniem patrzymy na olbrzymie parametry podawane przez producentów LCD. W przypadku IN76 obraz jest równie doskonale pozbawiony szumów.  Przy obsłudze sygnału standardowej rozdzielczości IN76 doskonale skaluje sygnał do rozdzielczości matryc.

UWAGA: Od września projektor w niższej cenie!
Prawie 1000 zł taniej niż przed obniżką.

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.