projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Renomowany magazyn Stereophile umieszcza odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-95 w kategorii A+!


Opinia magazynu Stereophile to świętość. Dlatego każde wyróżnienie otrzymane od tego czasopisma jest dla producentów tym, czym złoty medal dla Olimpijczyka. Dotychczas najwyższą kategorią wg Stereophile była "A", a znajdował się w niej najlepszy pod względem dźwięku sprzęt. Urządzenia, które można kupować "w ciemno", ponieważ ich jakość jest po prostu genialna. Ostatnio pojawiły się jednak nowe formaty cyfrowe, takie jak SACD, 24/96 i DVD-Audio. Z tej okazji renomowany magazyn wprowadził nową kategorię "A+", do której należą najlepsze urządzenia obsługujące nowe formaty. Wśród tych urządzeń znalazł się odtwarzacz Blu-ray firmy OPPO, a konkretnie model BDP-95. Referencyjny odtwarzacz, przeznaczony do kina domowego, znalazł się na liście najlepszych urządzeń wraz z produktami kosztującymi kilka, a nawet kilkanaście razy więcej! Sami przyznacie, że koszt odtwarzacza OPPO, wynoszący ok. 5500 zł to niespotykana okazja w porównaniu z innymi wyróżnionymi produktami, których cena dochodzi nawet do 340 000 zł! To dowodzi najwyższej klasy OPPO BDP-95 i utwierdza nas w przekonaniu, że jest to najlepszy odtwarzacz Blu-ray na rynku.

 

Co skłoniło specjalistów do przyznania odtwarzaczowi OPPO tej nagrody?

"Fizycznie i elektronicznie odróżniający się od wcześniejszych urządzeń firmy OPPO, odtwarzacz Blu-ray BDP-95  może pochwalić się solidną obudową i transformatorem toroidalnym wyprodukowanym przez Rotel. Najważniejsze jednak są dwa czipy DAC Sabre32 Reference ES9018, z których jeden obsługuje analogowe wyjście 7.1, drugi zaś dedykowany jest dla wyjścia stereo. Poza wyjściami analogowymi, OPPO BDP-95 posiada również port Ethernet, 2 wyjścia HDMI, dwa porty USB oraz cyfrowe wyjścia optyczne i coaxialne. W porównaniu z Sony SCD-XA5400ES, odtwarzacz BDP-95 był o wiele bardziej przestrzenny dźwiękowo i gwarantował lepszą artykulację instrumentów i głosów. OPPO Digital zrobiło wielki krok do przodu z tym modelem; to uniwersalny odtwarzacz, który nadaje się nawet dla prawdziwych audiofilów."

Jak widać, odtwarzacz OPPO BDP-95 zapewnia referencyjną jakość dźwięku, która zadowoli nie tylko zwykłych użytkowników, ale i tych, dla których odgłosy płynące z głośników kina domowego są najważniejsze. A to przecież niesamowicie ważne podczas oglądania filmów Blu-ray w kinie domowym! Warto zaznaczyć, że odtwarzacze OPPO charakteryzują się również wysokim poziomem odtwarzania video, co czyni je produktami prawdziwie high-endowymi. Gratulujemy OPPO Digital wyróżnienia – w końcu najlepszy odtwarzacz Blu-ray na rynku to nie byle tytuł, szczególnie, jeżeli jest przyznawany przez tak prestiżowy magazyn jak Stereophile.

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.