projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
OPPO BDP-105 - Produkt Roku 2012 według hometheaterhifi.com


OPPO BDP-105 to nowy, flagowy model amerykańskiego producenta odtwarzaczy wieloformatowych. Od czasu swojej premiery pod koniec 2012 roku, powoduje on spore poruszenie wśród miłośników kina domowego. Recenzenci i testerzy rozpływają się w zachwytach, zgarnął on też sporo nagród i wyróżnień. Nic więc dziwnego, że gdy przyszedł czas na podsumowanie roku 2012, wtedy o nim nie zapomniano. Nagroda „Produkt Roku 2012” którą otrzymało właśnie OPPO BDP-105 jest najwyższym wyróżnieniem jakie przyznaje znany branżowy portal hometheaterhifi.com.  Ta nagroda nie może dziwić jeśli przejrzymy chociażby ostatnie recenzje OPPO BDP-105EU.

OPPO BDP-105EU produktem roku 2012!

Ten topowy model Blu-ray przez wielu wychwalany jest jako najlepszy odtwarzacz wieloformatowy. Jego główne zalety to przede wszystkim nadzwyczajna jak na odtwarzacz Blu-ray jakość audio, w wielu testach porównywana to tej z niezwykle drogich, audiofilskich dedykowanych urządzeń, a przecież OPPO BDP-105EU nie jest urządzeniem dedykowanym. Wręcz przeciwnie! To wielozadaniowe, wieloformatowe centrum multimedialne naszego domu.  Prócz wspomnianej już jakości audio oferuje równie wysoką jakość wideo, mnogość wejść i wyjść (w tym wyjście stereo XLR  i asynchroniczne wejście USB DAC), wzmacniacz słuchawkowy, wszelkie opcje multimedialnego serwera sieciowego, takie jak udostępnianie plików z podpiętych dysków czy streaming audio/video  oraz wiele innych przydatnych funkcji:

  • Up-skalowanie 4K – skalowanie wszystkich źródeł wideo do rozdzielczości 4K (3840x2160).
  • Konwersja 2D do 3D – przenieś swoje ulubione filmy 2D w trzeci wymiar za pomocą jednego przycisku. Standardowe filmy DVD, Blu-ray i inne mogą być oglądane w 3D dzięki OPPO BDP-105EU.
  • Podwójne wejście HDMI - dwa wejścia HDMI, po jednym na przednim i tylnym panelu, pozwalają podłączyć serwer filmowy, telefon komórkowy lub inne urządzenie źródłowe.
  • Asynchroniczne wejście USB DAC - dzięki temu użytkownicy będą mogli przesyłać perfekcyjnej jakości dźwięk ze swojego komputera do OPPO, nie martwiąc się o jakość odtwarzania i problemy wynikające z jittera zegara głównego komputera. DMP i DMR – funkcje Digital Media Player (DMP) oraz Digital Media Renderer (DMR) umożliwiają przewodowy lub bezprzewodowy dostęp do plików muzycznych, filmowych i zdjęć zgromadzonych na serwerze plików kompatybilnym z DLNA, jak na przykład komputer czy dysk sieciowy NAS.
  • Obsługa protokołów SMB/CIFS – BDP-105EU został wyposażony w eksperymentalną funkcję, dzięki której możliwy jest dostęp do filmów, muzyki i zdjęć udostępnianych przez komputery w lokalnej sieci poprzez protokoły SMB lub CIFS.
  • Wzmacniacz słuchawkowy – BDP-105EU posiada wzmacniacz słuchawkowy, podłączony bezpośrednio do ESS Sabre32 DAC Reference.
  • Konstrukcja bez wentylatora - BDP-105EU jest chłodzony pasywnie, dzięki czemu pracuje cicho i nie wymaga wewnętrznych lub zewnętrznych wentylatorów.

OPPO BDP-105 produktem roku 2012!

Zobacz produkt:

OPPO BDP-105EU

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.