projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Nowe kable HDMI w ofercie Wireworlda


 

Amerykańska firma Wireworld przygotowała nowy, niedrogi kabel HDMI przystosowany do położenia w ścianach (posiada certyfikaty UL-CL3 oraz CSA-FT4). Zaprezentowany po raz pierwszy na wystawie CES 2007 w Las Vegas jest niezwykle elastycznym i najcieńszym przewodem tego typu dostępnym w tej chwili na rynku.

Island jest naszym pierwszym budżetowym kablem HDMI naszej produkcji  mówi właściciel Wireworlda David Saltz. Dzięki intensywnym badaniom i rozwijaniu przez nas płaskiej odmiany przewodów byliśmy w stanie zastosować rozwiązania i technologie stosowane przez nas dotychczas tylko w hi-endowych modelach. Dodatkowym atutem kabla jest to, że jest niezwykle giętki.

Island ma grubość mniejszą niż 3 mm i szeroki jest na 13 mm, zaś kąt zginania wynosi jedynie 12 mm. Pozwala to na łatwe operowanie kablem przy umieszczaniu go w ścianie. Kabel wyposażony jest w wysokiej klasy złącza. Pomimo niewysokiej ceny kabel jest kompatybilny z sygnałem Full High Definition 1080p. Przewód dostępny będzie w długościach 1, 2, 3 i 5m.

amplituner Arcam Diva AVR250Zobacz kabel HDMI Wireworld Island
 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.