projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Loewe Connect – nowa rodzina TV Loewe


 

Loewe Connect oferuje:

  • Doskonałe połączenie różnego rodzaju nośników
  • Sieć przewodowa i bezprzewodowa
  • Zintegrowany odtwarzacz sieciowy plików multimedialnych
  • Wysokiej rozdzielczości obraz i dźwięk


Różnorodność aplikacji multimedialnych wciąż rośnie. W przyszłości odbiornik telewizyjny będzie multimedialnym punktem ogniskującym w domu. Dlatego też Loewe opracowuje wciąż coraz to nowsze rozwiązania sieciowe do zastosowania w telewizorze, które sprawią, że będzie on wszechstronnym odtwarzaczem multimedialnym.

W rezultacie tych prac powstał „Loewe Connect”. Seria Connect posiada nie tylko nowoczesną linię wzorniczą, ale i funkcje skierowane do młodszych użytkowników i otwiera tym zupełnie nowe drzwi w zakresie możliwości podłączania przenośnych urządzeń (kamery, odtwarzacze MP3, a nawet sieci komputerowe). Dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi sieciowemu plików multimedialnych, nowe urządzenia „Connect Media” mogą mieć bezpośredni dostęp do zdjęć, obrazów, wideo z komputera lub sieciowego nośnika danych – wszystko w wysokeij rozdzielczości z wysokiej jakości dźwiękiem przez zintegrowany odbiornik HDTV.

Zdjęcia z aparatu cyfrowego, przenośnego telefonu, wideo z kamery cyfrowej, muzyka z odtwarzacza MP3, emocje gier wideo z konsoli gier, wrażenia kinowe z zewnętrznego odtwarzacza HDDVD lub Blu-ray: nowa linia telewizorów LCD „Connect” wyznacza początek nowej ery cyfrowej rozrywki. Umożliwia perfekcyjne i łatwe podłączenie wszystkich rodzajów różnych nośników. Wraz z tą serią Loewe kieruje się również w stronę bardziej zaawansowanych technicznie użytkowników, którzy kładą duży nacisk na wzornictwo oraz funkcjonalność. W dzisiejszych czasach ta grupa konsumentów chce zapewnić sobie możliwe jak najbardziej komfortowe życie przez wszechstronne zastosowanie różnego rodzaju nośników przenośnych urządzeń/sieci lokalnych.

Dlatego Loewe Connect wyposażono w łatwy w dostępie terminal USB, który służy jako gniazdo wejściowe dla kart pamięci USB, czytników kart pamięci, zewnętrznych dysków twardych lub kamer cyfrowych. Zintegrowana przeglądarka zdjęć umożliwia wyświetlanie zdjęć cyfrowych w pokazach – w pełnym wymiarze Full HD (1920 x 1080 pikseli). Alternatywnie lub jednocześnie można odtwarzać muzykę z nośnika USB.

Przygotowany na przyszłość cyfrowej telewizji HDTV

Oprócz różnych możliwości podłączeniowych dla kamer, odtwarzaczy, konsol gier video, Loewe Connect również wyposażono w port VGA dla komputerów PC. Komputery PC z terminalem DVI konsole gier z rozdzielczością HDTV lub odtwarzacza HD-DVD/Blu-ray można podłączyć do jednego z dwóch złączy HDMI. Slot CI umożliwia zastosowanie warunkowych modułów dla kart dostępu do kanałów kodowanych. Ponadto można opcjonalnie zainstalować odbiornik satelitarny.

Loewe Connect przygotowano w trzech rozmiarach 42 cale, 37 cali i 32 cale w trzech odmianach kolorystycznych. Telewizory będą dostępne w wykończeniu na biały wysoki połysk, eleganckim srebrnym i ponadczasowym czarnym w wysokim połysku.

WLAN i dysk twardy.

Oprócz terminala USB nowa seria komponentów „Connect Media” posiada interfejs Ethernet dla sieci lokalnej oraz moduł WLAN. Umożliwia to połączenie się z serwerami PC lub sieciowymi nośnikami danych bez konieczności używania przewodów. W celu zapewnienia wygody i komfortu korzystania z urządzenia, Loewe zintegrowało „Odtwarzacz sieciowy”, który nie tylko zapewnia dostęp do zapisanych cyfrowych zdjęć i muzyki, ale również klipów wideo. „Connect Media DR+” dopełnia zestaw w zakresie wygody, ponieważ jest jednocześnie nagrywarką ze zintegrowanym dyskiem twardym, który może zapisywać programy HDTV.


sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.