projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Oppo BDP-93 EU już wkrótce...aktualizacja


Stan na 21.12.2010

Szanowni Państwo,
otrzymaliśmy potwierdzenie że producent opracował finalną, stabilną wersję oprogramowania. W związku z powyższym powoli zaczynają być realizowane pierwsze dostawy modelu Oppo BDP-93EU do dealerów. Mamy zarezerwowaną niewielką ilość odtwarzaczy, która ma do nas trafić w 2-gim tygodniu stycznia. Jakiekolwiek dostawy modeli Oppo BDP-93EU będą realizowane w całej europie dopiero po 3-cim stycznia. W roku 2010 niestety, odtwarzacz nie trafi do sprzedaży.


Stan na 6.12.2010:

Poniżej znajdziecie Państwo aktualne informacje na temat dostępności najnowszego odtwarzacza Blu-ray w ofercie akerykańskiej firmy OPPO.

Na obecny moment do sprzedaży nie trafiły jeszcze modele Oppo BDP-93 oraz BDP-93EU. Wersja BDP-93 jest dedykowana na rynek amerykański i posiada blokadę regionalną, uniemożliwiającą odtwarzanie płyt zakupionych w europie. Tym razem specjalnie na rynek europejski trafi model z oznaczeniem EU. Analogicznie jak wersja dedykowana na rynek amerykański, wersja europejska posiada blokadę uniemożliwiającą odtwarzanie płyt z innych stref.

Pierwsze modele, które można spotkać na serwisach aukcyjnych w USA są modelami przeznaczonymi dla testerów, osób testujących zachowanie się odtwarzacza w różnych konfiguracjach sprzętowych. Producentowi zależy na informacji zwrotnej od testerów, aby możliwie jak najszybciej wyeliminować problemy i ograniczenia odtwarzacza. Wszelkie problemy będą usuwane poprzez wgranie nowej wersji oprogramowania. Według deklaracji producenta do ok. 17.12.2010 mają pojawić się jeszcze 2 wersje oprogramowania, które mają wyeliminować wszelkie niedoskonałości urządzenia. Do tego czasu jest mało prawdopodobne, aby producent zrealizował jakąkolwiek dostawę do swoich dealerów. Tym bardziej, że poprawki w pierwszej kolejności mają dotyczyć modeli przeznaczonych na rynek amerykański.

Pozwoliliśmy sobie zamieścić wyjaśnienie, aby pokazać Państwu z jednej strony, że producent robi wszystko co może, aby nie dopuścić do sytuacji w której klient otrzymuje niedopracowany produkt. Dokłada wszystkich starań, aby dokładnie przetestować i wyeliminować wszelkie niedociągnięcia bez obarczania tym konsumenta. Z drugiej strony pragniemy poinformować, że według wszelkich znaków na niebie, jeśli pierwsza dostawa będzie miała miejsce w grudniu, to nastąpi to w ostatnich dniach miesiąca.

Jeśli uzyskamy jakąkolwiek nową informację od Oppo – niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy na łamach naszej strony internetowej.

Podsumowując: na obecną chwilę nie znana jest dostępność modelu Oppo BDP-93EU. Cena zostanie potwierdzona w momencie rozpoczęcia regularnych dostaw i sprzedaży urządzenia.

sim2 multi-room
kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Zajmujemy się projektowaniem, integracją oraz instalacją wszystkich form nowoczesnych technologii, począwszy od kina domowego, audio i video poprzez systemy sterowania oświetleniem i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Działamy zarówno na terenie samego Wrocławia jak i całego kraju. Naszymi partnerami są renomowani producenci. Projektory: Sim2, Runco, Digital Projection, Epson. Ekrany: Stewart Filmscreen, Adeo, Projecta, farby Screen Goo. Elektronika: Arcam, Denon, Nad, Parasound, Ada, Anthem. Multiroom: Russound, Nuvo, Netstreams, Xantech, Imerge. Sterowanie: Crestron, Cue, AMX, Philips Pronto. Głośniki: Triad, Polk Audio, Tru Audio, Velodyne, Speakercraft, Russound, Focal, Usher oraz wiele innych. Systemy kinowe JBL Synthesis oraz Genelec. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.