projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Ekskluzywne ekrany Stewarta w Polsce


Począwszy od roku 1947 firma Stewart Filmscreen zaczęła budować swoją legendę produkując najwyższej jakości ekrany projekcyjne do przedniej i tylnej projekcji.

Każdy ekran, który trafia do klienta, niezależnie czy z przeznaczeniem do kina domowego, sali konferencyjnej, czy kina komercyjnego jest ręcznie wyrabiany przez tych samych specjalistów, którzy tworzyli ekrany na zamówienie m.in. Lucasfilm Ltd., sieci kin AMC, NASA, Disneylandów, IBM, BMW, największych amerykańskich stacji telewizyjnych ABC, CBS, NBC, a także wytwórni filmowych takich jak m.in. Paramount, Sony, Walt Disney, czy MGM. Warto też dodać, że od wielu już lat ekrany Stewarta są obecne w Kodak Theater w Hollywood, gdzie odbywa się coroczna gala rozdania statuetek Oscara. Łatwo zatem zauważyć, że wszędzie tam gdzie liczy się najwyższa jakość obrazu klienci decydują się na produkty Stewarta.

Stewart jako jedyny producent posiada 2 powierzchnie projekcyjne (GrayHawk RS oraz StudioTek) rekomendowane zarówno przez organizację ISF jak i samego Joe Kane’a. Oznacza to, że przez świat profesjonalistów z dziedziny wizji powierzchnie są uważane jako referencyjne. 
więcej informacji

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.