projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Cinematic autoryzowanym przedstawicielem CIMA - ekrany CIMA juz w naszej ofercie!


Nasza firma, Cinematic, po ukończeniu szkolenia otrzymała certyfikat autoryzacji w zakresie sprzedaży i instalacji ekranów CIMA by Stewart Filmscreen. Doskonale znany producent najwyższej jakości ekranów wprowadza do oferty nową linię ekranów projekcyjnych, których zapowiedź publikowaliśmy na naszych łamach (zapowiedź ekranów CIMA). Jako autoryzowany przedstawiciel CIMA oferujemy nową linię ekranów w naszej gamie produktów - ekrany CIMA by Stewart. Czym charakteryzują się nowe ekrany?

Ekrany CIMA oferowane są w standardowych konfiguracjach i rozmiarach dla instalacji audio-video, w których wymagana jest najwyższa jakość, wytrzymałość i wydajność ekranu, ale specyfika salki nie wymaga, aby ekran był produkowany na miarę. Zaprojektowane i produkowane w USA, ekrany CIMA oferują referencyjną jakość produktów Stewarta dla szerszej grupy klientów.

Jakie są główne zalety ekranów CIMA?
- Perfekcyjny balans pomiędzy wydajnością i ceną
- Wyjątkowa jednolitość i wydajność materiału
- Najwyższa jakość i wytrzymałość, jakiej oczekuje się od ekranów Stewarta
- Ekran CIMA można zamówić w jednym z 5 standardowych rozmiarów i 2 formatów obrazu, dzięki czemu łatwo dopasować ekran projekcyjny do warunków salki kinowej
- Dostępny w jednym z dwóch materiałów: biały ekran do salek z dobrą kontrolą oświetlenia, szary ekran do salek kinowych z gorszą kontrolą światła
- Przygotowany do projekcji 4K+ (jak wszystkie ekrany Stewart Filmscreen)
- Wyprodukowany w USA

Dostępne materiały, rozmiary i obramowania

NEVE - biały materiał, idealnie dostosowany do instalacji, w których można dobrze kontrolować oświetlenie. Współczynnik odbicia materiału to 1.1, a kąt widzenia to ponad 80 stopni. Wszelkie niepożądane efekty świetlne i niedoskonałości projekcji na zewnętrznych krawędziach ekranu są zminimalizowane.

TIBURON - szary materiał, zoptymalizowany pod kątem salek kinowych, w których nie można kontrolować oświetlenia. Współczynnik odbicia wynosi 0.95, a kąt widzenia, podobnie jak w przypadku NEVO, to ponad 80 stopni.

Obydwa materiały dostępne są w ekranach ramowych i zwijanych, w 5 standardowych rozmiarach i 2 formatach obrazu.

Format 16:9

 Przekątna  Szerokość  Wysokość
 92"  45"  80"
 100"  49"  87"
 110"  54"  96"
 123"  60"  107"
 135"  66"  118"

Format 16:10

 Przekątna  Szerokość  Wysokość
 94"  50"  80"
 109"  57,5"  92"
 113"  60"  96"
 130"  69"  110"
 137"  72,5"  116"

Czym różnią się ekrany CIMA od tradycyjnych ekranów Stewarta? Stewart Filmscreen zdążył przyzwyczaić nas do wykonywanych na indywidualne zamówienie ekranów, przystosowanych dokładnie do danej instalacji i warunków panujących w salce kinowej. Ekrany CIMA są tworzone z myślą o wygodzie i łatwości wyboru, dzięki czemu łatwo dopasujemy ekran z gotowej palety do swojej sali kinowej.

Ekrany projekcyjne CIMA mogą być elektrycznie zwijane i są przygotowane do projekcji 4K+ - Stewart od lat wytwarza ekrany, które mogą obsłużyć rozdzielczość dużo większą niż 4K. Stąd firma postanowiła wprowadzić logo 4k+, oznaczające, że ekran projekcyjny jest przygotowany na wysokie rozdzielczości, niezależnie od stopnia zaawansowania projektora. Ekrany CIMA nie mają również żadnych problemów z obsługą 3D.

Jako autoryzowany przedstawiciel pozwolimy dobrać odpowiedni ekran do instalacji i zadbamy o bezproblemowy zakup wybranego ekranu - z nami możesz być pewny trafnego wyboru!

Zobacz produkty:

Ekrany CIMA

Ekrany Stewart

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.