projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Nowy król telewizorów plazmowych? – Panasonic 65VX300


Model TH-65VX300 to pierwszy przedstawiciel serii VX300. Seria ta była oferowana przez firmę Panasonic wyłącznie w ramach selektywnej dystrybucji. Trafiała do rąk instalatorów i sklepów specjalistycznych, zdolnych zaprezentować i prawidłowo zainstalować monitor. Od zawsze seria VX oferowała szczytowe i najwyższe osiągnięcia producenta w zakresie jakości obrazu. Także tym razem Panasonic przygotował dla swoich klientów kilka super niespodzianek.

Panasonic TH-65VX300 posiada zaimplementowaną technologię „high speed drive”, która umożliwia wyświetlenie czystego i niezwykle szczegółowego obrazu w standardzie 3D. Nawet na tak dużym panelu jak 65 cali. Specjale układy przetwarzania sygnału, zarezerwowane dotąd la modeli z serii profesjonalnej, sprawiają że obróbka kolorów jest dwa razy lepsza niż w tradycyjnych seriach konsumenckich VT30/GT30. Dodatkowo to pierwszy panel w którym wykorzystano technologię wygładzania przejść pomiędzy odcieniami tonalnymi, dzięki czemu zyskujemy pełniejszą i głębszą gradację w tym również w ciemnych obszarach obrazu. System działa dwa razy wydajniej niż w modelach konsumenckich.

Panasonic szczyci się, że poprzez TH-65VX300 sprowadza technologię broadcastową (zarezerwowaną dotychczas dla studio filmowych I branży telewizyjnej) do domowego zacisza. Po raz pierwszy możemy doświadczyć tak niezwykłej i realistycznej technologii 3D. Producent zakłada, że wiele profesjonalnych firm zajmujących się na co dzień obrazem Video, projektowaniem oraz symulacjami będzie chciało wykorzystać w swojej prace te wyjątkowe monitory. Seria VX300 jest bezkompromisowa pod względem jakości obrazu. Została skierowana do klientów oczekujących najwyższej jakości obrazu.

Tak znakomity panel jaki oferuje Panasonic TH-65VX300 zadowoli każdego widza. Najbardziej wymagający i korzystający z monitora do celów profesjonalnych z pewnością skorzystają z imponujących możliwości monitora w zakresie kalibracji obrazu. Do wyboru mamy aż 5 różnych ustawień przestrzeni kolorów, dowolnie możemy modyfikować skalę szarości poprzez zmianę układu składowych RGB oraz zaawansowane regulacje krzywej gamma. Ustawienia użytkownika można zapisać w pamięci monitora w którymś z wolnych banków pamięci.

Zobacz Panasonic TH-65VX300


 

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.