projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Najnowsza aplikacja do sterowania OPPO za pomocą smartfona lub tabletu z Androidem


Poprzez aplikację OPPO Control Media można sterować za pomocą smartfona lub tableta odtwarzacze OPPO wyłącznie z najnowszą wersją oprogramowania, czyli BDP9x-74-0908. W odtwarzaczach ze starszą wersją, aby sterować odtwarzaczem korzystając ze smartfona z Androidem, należy zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. Aplikacja umożliwia również nawigację po lokalnie udostępnionych plikach multimedialnych oraz sterowanie ich odtwarzaniem.

Aplikacja OPPO na Androida

Darmową aplikację zmieniającą smartfon lub tablet w pilota do odtwarzaczy OPPO BDP-93 i OPPO BDP-95 można pobrać z Google Play (pobierz aplikację). Aplikacja działa na urządzeniach z Androidem w wersjach od 2.3.

Użytkownicy BDP-10x zamiast aplikacji „Media Control” powinni pobrać "OPPO Remote Control".

 

Na obecną chwilę aplikacja jest jeszcze w wersji eksperymentalnej.

Więcej aplikacji dla OPPO na stronie www.OPPO-bluray.pl w dziale Wsparcie - Aplikacje dla OPPO -tutaj.

Zobacz produkty:

OPPO BDP-105EU

OPPO BDP-103EU

 

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.