projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Aplikacja do sterowania odtwarzaczami Blu-ray OPPO na smartfony i tablety z Androidem


Aplikacja do sterowania OPPO za pomocą smartfona lub tabletu działa tylko z najnowszą wersją oprogramowania OPPO, czyli BDP9xEU-71-0723. Aby sterować OPPO smartfonem z Androidem, należy więc zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. Co istotne, aplikacja pozwalająca sterować odtwarzaczami OPPO BDP-93EU i OPPO BDP-95EU za pomocą smartfona i tabletu jest darmowa - można pobrać ją z Google Play (Pobierz). Aplikacja działa na urządzeniach z Androidem w wersjach od 2.3.

Aplikacja OPPO na Androida

Sterowanie OPPO smartfonem lub tabletem odbywa się na takiej samej zasadzie, jak sterowanie za pomocą standardowego pilota. Na ekranie urządzenia mobilnego wyświetlane są przyciski znane z pilota OPPO, za pomocą których można sterować funkcjami odtwarzacza. Aplikacja, dzięki której smartfon czy tablet staje się pilotem do OPPO wygląda schludnie i jest czytelna.

Aplikacja do sterowania odtwarzaczem Blu-ray OPPO Android

Mankamentem aplikacji OPPO na Androida jest fakt, że nie można włączyć odtwarzacza za jej pomocą. Dzieje się tak z prostej przyczyny - OPPO BDP-93 i OPPO BDP-95 muszą być włączone i podłączone do sieci, aby mogły być sterowane smartfonem czy tabletem. Gdy OPPO jest wyłączone, jest również odłączone od sieci. Aplikacja do sterowania odtwarzaczem Blu-ray OPPO nie może wtedy skomunikować się z odtwarzaczem, więc również włączenie go jest niemożliwe. Nie ma za to problemów z wyłączaniem OPPO, korzystając z aplikacji zmieniającej smartfon lub tablet w pilota do odtwarzacza.

OPPO Android

Na obecną chwilę aplikacja nie jest jeszcze w pełni dokończona, OPPO zapewnia jednak, że wkrótce zostaną dodane kolejne funkcje. Co ważne, planowana jest również wersja aplikacji dla urządzeń Apple. Sterowanie OPPO iPadem czy iPhonem? Już niedługo!

Zobacz produkty:

OPPO BDP-93EU

OPPO BDP-95EU

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.