projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Amplituner NAD T787 - test hometheater.com


Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji amplitunera NAD T787 autorstwa Michaela Fremera, specjalisty renomowanego serwisu zajmującego się tematyką kina domowego - hometheater.com. Życzymy miłej lektury!

"Amplituner NAD T787 reprezentuje estetyczny, czytelny design, który bez wątpienia wpisze się stylem w różne projekty kina. Na przednim panelu znajduje się duże pokrętło głośności oraz bardzo czytelny, słusznych rozmiarów wyświetlacz. System menu jest równie przejrzysty, co design zewnętrzny. Krótko mówiąc, odbiornik AV NAD T 787 to doskonały wybór dla ludzi, dla których nagłośnienie domu to nie tylko dźwięk - który w NAD T787 jest doskonały - ale i estetyka.

Amplituner sieciowy NAD T 787 można chwalić także za obfitość złącz, zlokalizowanych z tyłu urządzenia. 7 złącz HDMI, 3 komponentowe, 4 wejścia S-video oraz po trzy wejścia optyczne i koaksjalne. Trzy zdalne strefy audio okażą się pomocne, gdy nasz projekt kina uwzględnia nagłośnienie strefowe. Amplituner AV NAD T 787 wyposażony jest również w system kalibracji Audyssey, dzięki któremu z łatwością skonfigurujemy system nagłośnienia 7.1 lub mniejszy. Odbiornik AV NAD T787 umożliwia także przesył sygnału wideo 3D, co docenią fani kina domowego, którzy wyposażyli swoje domy w instalacje audio-video z możliwością projekcji trójwymiarowej.

Konfiguracja amplitunera NAD T787 jest na tyle bezproblemowa, że poradziłem sobie z nią w pełni w przeciągu pół godziny bez otwierania instrukcji obsługi. Amplituner kina domowego NAD T787 posiada w komplecie pilot, który podświetla się, gdy zostanie podniesiony. Jest duży, dość ciężki i ergonomicznie rozplanowany, dzięki czemu korzystanie z niego to przyjemność.

Po skalibrowaniu odbiornika za pomocą Audyssey, dźwięk stał się jeszcze bardziej zbalansowany i solidny niż przed kalibracją. Amplituner NAD T 787 wyróżniał się doskonałą przestrzennością dźwięków, dzięki której sala kinowa nabiera nowej jakości audio. Przetestowałem amplituner NAD T787 pod względem muzyki za pomocą albumu "Music From Big Pink" zespołu Mobile Fidelity. Sposób, w jaki ten odbiornik AV wydobywa najmniejsze szczegóły wokalu i instrumentów, jest wprost oszałamiający. Tak powinna brzmieć muzyka w domu - amplituner kina domowego NAD T787 radzi sobie z muzyką naprawdę idealnie.

Jeżeli chodzi o odtwarzanie wideo, odbiornik sieciowy NAD T787 wykorzystuje dwa wyjścia HDMI, co jest przydatne, jeżeli projekt kina przewiduje telewizor zamontowany na ścianie do codziennego oglądania oraz projektor do filmów. Amplituner NAD T 787 nie przetwarza w żaden sposób sygnału wideo, przesyła go więc po prostu w takiej formie, w jakiej został zarejestrowany. Pośród filmów, które obejrzałem za pomocą amplitunera NAD T787, był "Super 8" J.J. Abramsa. Choć fabuła filmu jest bardziej dziurawa niż przysłowiowy ser szwajcarski, oglądanie "Super 8" za pomocą amplitunera NAD T787 jest wspaniałą rozrywką, która zdumiewa zarówno obrazem, jak i dźwiękiem. Odbiornik sieciowy NAD T787 wydobył z misternie uplecionej ścieżki dźwiękowej każdy, najmniejszy detal. Dialogi brzmiały przestrzennie i naturalnie, o wiele lepiej niż w innych urządzeniach tego typu. Salka kinowa z amplitunerem NAD T 787 rozbrzmi zupełnie nowym dźwiękiem!

Amplituner AV NAD T787 reprezentuje znaną drogę producenta, która polega na dążeniu do absolutnie najwyższej jakości dźwięku kosztem niepotrzebnych gadżetów. Odbiornik AV NAD T787 ma ogromną przewagę nad konkurencją - tę przewagę trzeba usłyszeć, aby się o niej przekonać. Modułowa konstrukcja nie pozwoli się zestarzeć amplitunerowi NAD T787, więc gdy zdecydujemy się na nowy projekt kina, nie będziemy musieli zmieniać odbiornika AV. I co najważniejsze - NAD T787 to najlepszy amplituner kina domowego, jaki słyszałem!"

 

 

Zobacz produkt:

NAD T787

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.