projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Amerykanie wybierają kino domowe zamiast tradycyjnego kina.


Amerykanie wybierają DVD zamiast kina

Większość amerykanów, jak wynika z ankiety wolałaby oglądnąć film w domu zamiast w kinie.
Aż 73% dorosłych zadeklarowała, że wybrałaby filmu z DVD, magnetowidu lub w systemie płatnej telewizji niż wybrać się do kina.

Badania przeprowadzone z udziałem 1000 dorosłych amerykanów także ukazały, że filmy stają się coraz to mniej interesujące.
Wyniki amerykańskich Box Office’ów ukazują najgwałtowniejszy spadek oglądalności od 20 lat. Liczba osób odwiedzających kina drastycznie spadła na przestrzeni ostatnich 2 lat.

W wyniku badań przeprowadzonych przez agencję Associated Press oraz serwis AOL News, jedynie 22% ludzi stwierdziła, że raczej wolałaby oglądać film w kinie, 25% badanych nie była ani razu w kinie w przeciągu ostatniego roku, 33% stwierdziło że filmy stają się coraz lepsze, 80% używa odtwarzaczy DVD w domu.

Kryzys w kinematografii?

Pomimo spektakularnych premier takich jak Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów, dochody Hollywood za 2005 są niższe o 6,4% niż w roku 2004 w tym samym okresie.

Źródło informacji: BBC News UK

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.