projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
Sony VPL-HW50ES projektor roku 2012 w cenie powyżej 3000 dolarów! Sony HW50 - najlepszy projektor


Sony VPL-HW50ES

Sony VPL-HW50ES to świetny projektor, który charakteryzuje się obrazem o fenomenalnej ostrości i wysokiej jasności. Oferuje on rozdzielczość Full HD, dynamiczny kontrast 100 000:1 i jasność na poziomie 1700 lumenów. To ostatnie możliwe jest dzięki zwiększeniu efektywności lampy, optymalizacji bloku optycznego i wprowadzeniu trybu BrithCinema and TV.

Projektory Sony, w tym wspomniany model HW50ES należą do najnowocześniejszych urządzeń tego typu na rynku. Korzysta on z wielu najnowocześniejszych rozwiązań, w tym np. technologii Sony Reality Creation, opracowanej pierwotnie na potrzeby projektora 4K Sony VW1000ES. Technologia ta przywraca dane tracone podczas przenoszenia oryginalnego nagrania na płytę.

Na poprawę kontrastu wpływa nowy algorytm z technologią Optimized Advanced Iris 3. Polega to na analizowaniu każdej sceny w czasie rzeczywistym i automatycznym dostosowywaniu kontrastu do jasnych i ciemnych fragmentów obrazu.

Za obraz 3D odpowiada technologia Dynamic Lamp Control, panel 240Hz i zintegrowany transmiter 3D. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi 3D istnieje możliwość synchronizacji otwierania i zamykania przesłony obiektywu i przesłony w okularach 3D.

Rzutnik Sony HW50ES korzysta również z technologii Motionflow, odpowiadającej za wyświetlanie znacznie płynniejszego obrazu w dynamicznych scenach. Dzięki niej Sony HW50 może wyświetlić nawet dwa razy więcej klatek w trakcie sekundy. Za pomocą specjalnego algorytmu analizuje on kolejne i poprzednie sekwencje i na ich podstawie generuje specjalne klatki, które wstawia między już istniejące.

Przy tylu zaletach nie może dziwić spora liczba wyróżnień, które zdobywa ten projektor. Ostatnim z nich jest nagroda za „Najlepszy Projektor Roku 2012 powyżej 3000 dolarów”. Sony HW50 znalazł się tam w gronie kilkudziesięciu wyróżnionych przez portal homtheaterhifi produktów.

Zobacz produkt:

Sony VPL-HW50ES

Zobacz inne produkty:

Projektory 3D
Projektory

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.