projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Sim2 zwiększa swoją dominację w segmencie High-End


Najlepsze projektory -
Sim2 najchętniej kupowaną marką wśród projektorów High-End

Sim2 zwiększył swoją dominację na rynku High-End w segmencie sprzedaży projektorów powyżej 10.000 USD. Obecnie projektory z serii C3X wraz z nowym modelem HT3000 zajmują pierwsze cztery miejsca na liście najlepiej sprzedających się urządzeń pod względem sprzedanej ilości sztuk za trzeci kwartał 2006.
Do grona projektorów C3X i C3X Lite, które od początku roku zajmują #1 i #2 miejsce pod względem sprzedaży, dołączył model C3X LINK, a także najnowszy produkt HT3000, który jest pierwszym projektorem 1080p w ofercie Sim2.

najlepsze projektory

Według raportu Quixel Research pierwsze 4 miejsca wyglądają w sposób następujący:

1. Sim2 C3X Lite
Ulubieniec Cinematic, znakomita dynamika i ekspresja obrazu. Potężna dawka energii płynąca z ekranu, przy tym wszystkim niesłychana głębia obrazu i efekt przestrzenny (3D). Doskonale kontrolowana, nisko schodząca czerń. Konstrukcja 3-chipowa, pozbawiona koła kolorowego.
Projektor doskonale sprawdza się we współpracy z dużymi ekranami (o przekątnej do 140"), a także w pomieszczeniach gdzie niemożliwa jest pełna kontrola zaciemnienia. Idealny projektor, kiedy chcemy oglądać film lub mecz sportowy ze znajomymi przy włączonej lampce, aby widzieć co mamy na stole :)

2. Sim2 C3X
Projektor identyczny jak wersja C3X Lite, posiada jedynie mocniejszą i bardziej wydajną lampę. Idealny do dużych przekątnych i pomieszczeń ze sporą ilością światła.

3. Sim2 HT3000
Pierwszy projektor Full HD 1080p w ofercie Sim2. W niesłychanie krótkim czasie od swojej premiery na rynku amerykańskim staje się najchetniej kupowanym projektorem 1080p w USA w segmencie powyżej 10.000 USD. HT3000 jest uważany przez wielu znawców za najlepszy obecnie projektor 1080p na rynku. Zwyciężył wiele testów porównawczych i zdobył rewelacyjne recenzje w prasie branżowej.

4. Sim2 C3X Link
Wersja Link jest rozbudowanym standardowym  modelem C3X o zewnętrzny procesor obrazu. Połączenie odbywa się za pomocą kabla cyfrowego. Źródła zewnętrzne (DVD, TV SAT) podłączane są do procesora obrazu, a procesor za pomocą 2 kabelków komunikuje się bezpośrednio z projektorem.

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.