projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Po raz kolejny znana osobistość ze świata filmu decyduje się na projektor Sim2


Sim2, włoski producent projektorów do kina domowego klasy High-End z przyjemnością poinformował o wizycie w swojej fabryce słynnego reżysera, Francisa Forda Coppoli.

Sim2 C3x 1080 Pro5DL

Twórca wielu przełomowych dzieł filmowych, takich jak „Ojciec chrzestny” , czy „Świat apokalipsy” miał już wcześniej do czynienia w produktami Sim2 podczas prezentacji, jaka miała miejsce w jego studio filmowym w Napa Valley. Pracując nas swoim najnowszym filmie, który jest kręcony w Europie, reżyser postanowił złożyć wizytę w fabryce Sim2. Francis Ford Coppola zobaczył na własne oczy jak wygląda proces produkcji słynnych na całym świecie projektorów kinowych. Na zakończenie wizyty zdecydował, że najbardziej zaawansowany projektor z oferty Sim2, model PRO5DL zagości w Sali kinowej, jaka mieści się w jego wytwórni. Projektor Sim2 PRO5DL będzie używany podczas edycji najnowszego filmu o nazwie „Tetro”, który ma trafić do kin już na wiosnę 2009 roku.

Znany ze swojego zamiłowania i pasji do nowych technologii, Pan Coppola poprosił o zaprezentowanie mu wnętrza projektora. Chciał zobaczyć jak wygląda wyrafinowana konstrukcja tego modelu

Podczas wizyty w salce pokazowej Sim2, reżyser miał sposobność zobaczenia w akcji najlepiej sprzedający się obecnie projektor w segmencie High-End, model C3X 1080. Na koniec artysta miał przyjemność zobaczyć film swojego autorstwa pod tytułem „Ojciec chrzestny” w najnowszym wydaniu na dysku Blu-ray. Oczywiście projekcja odbyła się w oparciu o projektor PRO5DL, który ma zagościć na stałe w sali reżysera. Wrażenia po projekcji były znakomite. Seans został podsumowany w sposób następujący „Czernie są niesamowicie głębokie, a obraz prawdziwie filmowy, zdumiewające!”, „Nie mogę się doczekać aby zobaczyć swój najnowszy film na tym projektorze”.

Warto dodać, że F.F.Coppola jest kolejnym słynnym reżyserem po Davidzie Lynchu, który zdecydował się na projektor Sim2 do swojego studia. Profesjonaliści wybierają produkty Sim2 z racji na ich niepowtarzalną jakość obrazu.

Projektor Sim2 PRO5DL jest profesjonalną wersją słynnego HT5000 z tą różnicą, że przystosowaną do pracy z 2 lampami. Dzięki czemu generuje bardzo jasny obraz, który może być z powodzeniem wykorzystany w średniej wielkości salach kinowych. Model ten cieszy się sporym zainteresowaniem w studyjnych kinach cyfrowych na całym świecie a także w wytwórniach filmowych, gdzie doskonale sprawdza się podczas pokazów zamkniętych. 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.