projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego
Kup projektor Sim2 Lumis / M.150 i odjedź na skuterze!Przykładowy kolor oraz model skutera Vespa - prezentu przy zakupie projektora Sim2.

Pragniemy poinformować naszych klientów, że w okresie wakacyjnym od od 1 lipca 2013 do 31 sierpnia 2013 r. każdy klient który zakupi projektor:

Sim2 MICO.150 (dowolny obiektyw)

lub   

Sim2 Lumis 3D-S (dowolny obiektyw)

otrzyma w prezencie skuter VESPA LX 50 2T lub VESPA S 50 2T (w promocji dostarczamy skuter Vespa aktualnie dostępny na magazynie dystrybutora, gwarantem jest EURO MOTO Trade).
VESPA LX 50 2T lub VESPA S 50 2T.

Oba projektory są wspaniałe i wyjątkowe. W swoich kategoriach bezkonkurencyjne.Sim2 M.150
jest projektorem DLP LED, co oznacza że zamiast tradycyjnej lampy posiada 3 diody LED będące źródłem światła. Zwykliśmy mówić, że to projektor posiadający zalety oraz charakter obrazu zbliżony do projektorów 3-chipowych (zatem znacznie bardziej zaawansowanych i droższych) w znacznie niższej cenie (o połowę tańszy). Jest pozbawiony wad 1-chipowych urządzeń (koło kolorowe) pomimo, że zamiast 3 chipsetów DMD posiada 1 chipset. Doskonała jakość obrazu 2D i 3D. Każdy seans jest czystą przyjemnością. Projektor sprawia, że przeciwnicy technologii 3D szybko zmieniają zdanie, zaś miłośnicy technologii mają możliwość cieszyć oczy obrazem 3D w najlepszym wydaniu.
Jednym z największych ograniczeń projektora M.150 jest jego jasność - urządzenie doskonale sprawdza się w stosunkowo niewielkich ekranach, najczęściej instalowanych w pomieszczeniach telewizyjnych i małych salkach kinowych. Optymalna jakość obrazu przy ekranie dochodzącym do 260cm w podstawie (2D) i 220 cm (3D).Sim2 Lumis 3DS
jest naszym ulubieńcem. To projektor niemal idealny (niemal, ponieważ nie ma ideałów :) Doskonały zarówno do niedużych ekranów (200 cm w podstawie) jak i dużych ekranów dochodzących do 340 cm w podstawie. Sprawdza się w dedykowanych pomieszczeniach, jak i salonach, gdzie nie ma możliwości idealnego zaciemnienia. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość, lubisz mieć najlepsze rzeczy w swoich kategoriach, jesteś wybredny w kwestii obrazu - to jest z pewnością projektor dla Ciebie. Jeśli tylko możesz sobie na niego pozwolić - gorąco namawiamy do zakupu.

Przedział cenowy który obejmuje oba opisywane urządzenia to 100 - 250 000 zł w zależności od wersji i wyposażenia. Są to zatem urządzenia z klasy High End.

Nie ma możliwości zastąpienia skutera rabatem. Nie ma również możliwości wymiany któregoś z wymienionych skuterów na inne urządzenie, skuter, bądź inny model.

Jeśli chcielibyście Państwo posiadać prywatne kino, dedykowaną salkę kinową a nie wiecie jak się za to zabrać, bądź nie macie ochoty zajmować się wszystkimi formalnościami i zagadnieniami, które są związane z budową tego typu pomieszczeń  - prosimy o kontakt. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi począwszy od projektowania, poprzez nadzór i wykonanie pomieszczeń kinowych. Współpracujemy z wieloma wysoko wyspecjalizowanymi firmami, które biorą udział w procesie powstawania pomieszczeń kinowych.

 

 

 

prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.