projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
SIM2 Lumis 3D Solo - najlepiej sprzedający się projektor w segmencie High End !


Wraz z wprowadzeniem na rynek 15 nowych produktów, producent SIM2 zapoczątkował nową strategię sprzedaży i marketingu, która ma na celu umocnienie jego pozycji numer 1 w branży. Już dziś można śmiało stwierdzić, że Sim2 jest na najlepszej drodze do osiągnięcia zamierzonego celu. Ogromnym sukcesem okazało się wprowadzenie na rynek projektora Lumis 3D Solo, który odnotował najwyższą sprzedaż wśród projektorów klasy high end w Stanach Zjednoczonych. Według raportu przygotowanego przez firmę Quixel Research, która robiła badania rynku projektorów klasy High End. Model Lumis 3D Solo osiągnął najwyższą sprzedaż w segmencie projektorów luksusowych. Tym samym stał się najlepiej sprzedającym projektorem 2D i 3D w segmencie premium.

W segmencie cenowym projektorów w cenie powyżej 10 000 USD projektor Sim2 Lumis Solo 3D zdominował konkurencję. Wynik ten nie byłby możliwy do osiągnięcia bez zastosowania nowych, przełomowych technologii pozwalających osiągnąć dużą jasność, wyższy kontrast oraz znaczenie uwydatnić efekt przestrzenności obrazu w trybie 3D. Wszystko to sprawia, że SIM2 Lumis 3D Solo to najlepszy i najpopularniejszy projektor w klasie High-End, charakteryzujący się najwyższą jakością obrazu. Lumis 3D Solo to nie tylko doskonały rzutnik kinowy, ale także znakomity projektor 3D. Wykorzystujący technologie stosowane na codzień w kinach komercyjnych. Dzięki innowacyjnemy podejściu do projekcji 3D uzyskano niewiarygodne efekty w warunkach kina domowego.

„Sim2 jest obecnie na szczycie wśród producentów projektorów do kina domowego, co bardzo nas cieszy. Posiadamy w swojej ofercie najbardziej zaawansowane projektory w historii kina cyfrowego. Ma to korzyści zarówno dla klientów, jak i dla integratorów systemów, co przekłada się na dużą sprzedaż naszych produktów i pozwala na idealne dopasowanie odpowiedniego projektora do danego projektu prywatnego kina” mówi Albert Fabiano z Firmy SIM2.

 

Nowe Projektory LED z serii MICO!

Ciekawostką jest zapowiedź nowych projektorów LED3D. MICO 140, MICO 150 oraz MICO 160, bo o nich mowa, bazują na unowocześnionej technologii PureLED. SIM2 stawia w tym przypadku na technologię polegającą na zastosowaniu trio diod LED (czerwony, zielony, niebieski) działające zarówno jako źródło światła i koloru. Producent zapewnia, że nowy projektor będzie w stanie wyświetlić bardzo dynamiczny obraz w bogatych kolorach. Wyższa o 25% jasność w stosunku do poprzedniej serii MICO sprawi, że nowe propozycje będą niezwykle atrakcyjne. Zastosowanie nowego dwurdzeniowego procesora sygnału polepsza zdecydowanie obraz 3D, oferując tym samym zoptymalizowane tryby obrazu dostępne dotychczas w topowym modelu Lumis 3D Solo.

 

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.